Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Pochwalcie się swoimi deckami

13 odpowiedzi w tym temacie
Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 13:38

Temat, do pochwalenia się swoim deckiem, może też ktoś znajdzie jakieś błędy w owych deckach.

Mag zrobiony na szybkości do questa, który pozwolił mi na wbicie 11 rangi. Brakuje w nim sporej ilości kart, tak żeby było osom (Antonidasa, flamewalkerów)

Spoiler

Facehunter - szybkie wbijanie rang, robienie questów z minionami poniżej 2 i łowcą. Gra nim jakoś nie sprawia mi zbyt wielkiej przyjemności.

Spoiler

Zooloczek robiony pod questa z minionami pon 2, rankingi i w sumie przynosi mi sporo frajdy.

Spoiler

Ramdruid - pod cocombo Face of Nature + Rampage. Brakuje mi w nim 2 cieni z naxramas, które zastąpiłem Deathlordem i Raptorem. Całkiem przyjemnie mi się tym gra.

Spoiler

Turu tu, Murloki!

Turu tu, Niepłaczo!

TURU TY MURLOKI!

TYRY TY NIEPŁACZO! NIE NIE NIE! NIE NIE NIE!

czyli szaman pod murloki, w którym brakuje mi bardzo neptulona. Deck bardziej dla frajdy, niż poważnej rozgrywki.

Spoiler

• 0

Tutturu

Kordylian
  • Członkowie społeczności
  • 436 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: dziś, 05:02

Effigy tak trochę bez value. Counterspell byłby lepszy imo, skoro to jest tempo.

• 0

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

Xonx
  • 421 postów
  • Arytmetix
  • Last active: 20 Apr 2017 20:56

Przedstawiam wszystkim deck, który nie działa, ale czasem działa (do 14. rangi udało się wbić aż dwa razy :D):

oto Upośledzony Druid Na Agoniach™!

Spoiler

Nie próbujcie tego w domu.

• 0

Even though I thought it's over

Somehow I got up once more

What doesn't kill me makes me stronger

It's the time again to go

Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł

Przedstawiam wszystkim deck, który nie działa, ale czasem działa (do 14. rangi udało się wbić aż dwa razy :D):

oto Upośledzony Druid Na Agoniach™!

Spoiler

Nie próbujcie tego w domu.

dość ciekawy, chociaż przydałoby się więcej force'ów i rampage'ów. Mecha yeti bym zamienił na Piloted Shrederów, może jakieś Argus protectory.

Co do druida z jajkami, to może powinieneś spróbować uklecić coś takiego:

Spoiler

• 0

Tutturu

Sevelynn
  • 556 postów
  • Pałająca się magią
  • Last active: 30 Oct 2016 17:25

No dobra, macie mojego maga, który wbił mi 10 rangę (Flamewalkera mi brak ffs.):

Spoiler

A tutaj beast Huntard, którego złożyłam wczoraj i próbuję coś ugrać:

Spoiler

@Edi

Taki Zoolock będzie chyba lepszy:

Spoiler

• 0
Dołączona grafika

Kordylian
  • 436 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: dziś, 05:02

Oto moje dwa najulubieńsze decki. Nie polecam żadnego z nich:

CnKpEPe.png

• 0

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

Sliv3r
  • 682 postów
  • Srebro I
  • Last active: 11 Mar 2017 23:30

Effigy w tym magu rzeczywiscie sredniawka, nie masz za bardzo stworów aby był jakis większy value z niego, lepiej wyszedłby Counterspell.

Flare na Face Hunterze się nie opłaca, za wolny i nie daje wystarczająco wiele, lepiej wrzucić drugiego Explosive.

Mimo że nie gram już dobre 2 miechy to wrzucę moje decki, każdym można spokojnie wbić 5+ rank (wiem z autopsji).

Tempo Mage, wariacja wolniejsza i bardziej kontrolna bo po prostu pasuje mi bardziej do stylu gry:

Spoiler

Standardowy Reno Freeze, na dole jest jeszcze Alex:

Spoiler

Grywam jeszcze czasem Mech Mage, Dragon Mage i Echo Mage ale rozpisek nie będę wrzucał bo za dużo magów będzie, tymi dwoma najczęsciej grywam (tak, jestem fanbojem maga w HS).

Mój własny Control Priest, tworzony od bety bez żadnego posiłkowania się tier listami i rozpiskami z neta, gra mi się osobiscie nim wysmienicie, oscylując w win ratio ~70%, na niższych rangach tak z 80-90% nawet.

Spoiler

Jak wyżej, Bloodlust Shaman mojego pomysłu, bardzo oldschoolowy, obecnie niszowy, deck, którym mi się osobiscie gra najlepiej spośród wszystkich rozpisek shamana, no ale ponad rok praktyki nim jednak robi swoje:

Spoiler

Midrange Patron, po nerfie Warsonga grywa się czyms takim, bardzo trudny deck, dalej uczę się nim grać, na Control Warriora brakuje mi kilka kart :/

Spoiler

Hybrid Hunter, niektórzy dźwięcznie nazywają go Face Tardem dla tych którzy po prostu ładnie ubierają to w słowa, gówno prawda, deckiem gra się zupełnie inaczej i każdy kto nim trochę pograł i wbił minimum 5 rank może to lekko potwierdzić, IMO lepszy od klasycznego Ryj Hunta:

Spoiler

Midrange Hunter, raczej niezmienny od baaardzo dawna, ale u niego za bardzo nie ma co zmieniać, solidna rozpiska, jeden z lepszych dekców aby rozpocząć swoją przygodę z HS'em, legendy są łatwe do zastąpienia w tej rozpisce:

Spoiler

W sumie tymi deckami grywam najczęsciej, nie mam żadnego Warlocka, Palka, Druida i Rogala bo nie grywam tymi klasami (+ nie mam za bardzo kart poza Rogalem, jak questa trzeba nim zrobić to zrobię tego Oila), czasem grywam jeszcze jakimis trolololo deckami typu OTK Warrior, Control Hunter lub Majordomo Mage ale nie ma niestety tyle slotów aby wszystkie te decki umieszczać a nie chce mi się non stop budować od nowa decków.

• 0

It's SLIv3r! 

@Up, kolejny. Zresztą mnie to w sumie nie dziwi jakoś specjalnie, ci malutcy nie rozumieją tych wielkich, stąd ta niechęć do mnie, od was.

Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł

To ja trochę odświeżę temat. Kilka z moich decków, którymi aktualnie grywam:

Spoiler

Prawie zwykłe Zoo, wzmocnione na smokach. Przyjemne w graniu, a i można fajnie zaskoczyć przeciwnika, który się niczego nie spodziewa.

Spoiler

Control warrior na małpie, c'thunie i Malkezarze. Do zaktualizowania tego decku (o księciunia), grało mi się bardzo łatwo, jednak po wrzuceniu tych 5ciu dodatkowych legend brakuje mi trochę systematyczności, choć value można z tego spore wyciągnąć (Karty szybko się nie skończą, wysokie value legend tak ogólnie, no i można je zamienić małpą.

Spoiler

Freeze mage pod kobolda, z brakiem thalnosa. Na tą chwilę jeszcze uczę się nim grać (i przy okazji przyzwyczajam się do OTK, bo nie licząc ramdroida, to do tej pory leciałem tylko aggro, mid range i kontrolą)

Spoiler

Wskrzeszający ksiądz. Jest dość mocny, ale ja niestety jestem bardzo unlucky i bardzo często kończę na magów z polimorfią i 5 owcami w trakcie gry, albo loot hoarderami...

Spoiler

Dragon Priest - na tą chwilę chyba mój ulubiony deck. Sporo removalu, niezły jako midrange, ale tez jako kontrola. Do tego Netherspite Historian, którą można sobie wybrać lategame. Combo Brann + 2x Historyczka praktycznie gwarantuje któregoś z Deathwingów ^^

No i plusem tego decku jest to, że mając porobione przygody wystarczy rozsądna ilość pyłu (1 legenda i 2 epiki)

• 0

Tutturu

xMikeNigdySmok
  • 400 postów
  • Ili
  • Last active: wczoraj, 18:54

No to ja też zrobię, bo gram w tę głupią grę i coś mi tak mówi bym się pochwalił.

Spoiler

Deck jak sama nazwa wskazuje to połączenie Battlecry-Evolve Szamana. Kiedyś grałem c'thun-Evolve Szatanem... znaczy Szamanem, ale dostałem choroby. Ogólnie to ten deck jest nawet przyjemny, mocne 2/10

Spoiler

Jedyneczkowy paladyn, zmora wysokich rang, władca... no właśnie niczego. Ot dacki śmieszny deck zrobiony z czystej ciekawości, działa, winratio na poziomie 60%, więc nie jest źle. Jest też tani, co jest jego główną zaletą dla nowych graczy.

Spoiler

Deck adekwatny do nazwy. Nie wiecie nawet jaka ilość funu jest we mnie grając tym. Wcześniej zamiast jednego Słowo Cienia: Ból miałem Proroka Zagłady, ale nie wiem, jak na razie tym eksperymentuje. WINARATIO 100%, WYGRYWA NAWET Z DRAGON PRIESTEM.

Spoiler

Deck na uczenie się kontrolowania gniewu. To tyle :P

Spoiler

Dużo zabawy jak podejdą karty, mniej jak nie. Ogólnie bardzo fajnie się nim gra, przyjemny do grania. To tyle.

(P.S. Jestem biedny i nie mam przygód)

• 0

sL5Cvi7.jpg

Już nigdy nie ujrzysz mego uśmiechu...

Pozwól mi odejść, tak będzie lepiej

Bo tylko tego pragnę, tego chcę...

Twej przyjaźni, bo miłość umiera

xMikeNigdySmok
  • 400 postów
  • Ili

No lekka zmiana, idę wbijać tym legendę 

4iqHmAE.png

• 1

sL5Cvi7.jpg

Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł

Minęło trochę czasu, trochę pokrafciłem, trochę niefarciłem (z 20 pakietów gadżetonu 0 legend, a pierwszy zwykły klasyk wysrał mi Tyriona x.x)

I teraz co udało mi się złożyć:

Dragon Stealer Priest:

Spoiler

Z jednej strony te potki mogą się wydawać strasznie głupie, ale z drugiej strony już nie raz uratowały mi tyłek w nowej erze crazy aggro.

Jade Druid

Spoiler

Jeszcze nie umiem nim do końca grać i brakuje legendy Jadeitowej ;/

Aggro Szaman

Spoiler

Brak trochę Thalnosa. Jeśli zdobęde legendę jadeitową, będę się kierował w stronę jadeitowego aggro.

i teraz chyba najbardziej broken deck, jaki na tą chwilę posiadam. Grając nim czuję współczucie dla swoich przeciwników.

Aggro Pirate Dragon Warrior

Spoiler

Strasznie unfair deck.

• 0

Tutturu

xMikeNigdySmok
  • 400 postów
  • Ili

Uhm, jak dla mnie w dragon pirate aggro warriorze brakuje upgrade/babeczki 3/4 jak mamy pirata to daje upgrade.

Według mnie możesz wymienić ją za smokowca zmierzchu, gdyż taunty nie są nam potrzebne w aggro deckach :)

• 0

sL5Cvi7.jpg

Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł

W sumie to ten wojownik, to jest takie aggro, ale też z niezłym midgame'm (nie zawsze wcześnie wskakują dobre karty i wtedy ratuje się grę w midgame'ie).

Piratka 3/4 przydałaby się niby do broni i kaprawego oczka, jednak broni aż tak dużo nie używam (piracki hak i mały toporek), a smokowiec przydaje się do synergii ze smokami, ale też do radzenia sobie z pure aggro (piraccy wojownicy).

• 0

Tutturu

Edi
  • Moderatorzy
  • 868 postów
  • Sokuł

Znalazłem dość dziwny, ale zarazem śmieszny deck pod priesta - czysty OTK

Spoiler

Polega on na jako takim przetrwaniu we wczesnej rozgrywce i doborze jak największej ilości kart i obniżeniu ich kosztu, tak by nasz OTK zadziałało.

Na czym polega nasze OTK?

Wystawiamy dżina, porywamy przeciwnego miniona miksturą szaleństwa - dzięki temu nasz dżin dostaje szarżę! Następnie buffujemy hpsy i z dostajemy dmg poprzez wewnętrzny żar, lub zamęt.

Nie polecam na rankedy.

Ale ogólnie funowy deck :D

• 0

Tutturu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych