Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Poradniczek

• Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie
Gość od Talona
  • Członkowie społeczności
  • 876 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 06 sty 2018 00:22
Jakiś czas temu na H2W ukazał się mój poradnik do Talona na midzie na sezonik 5. Jestem ciekaw czy komuś pomógł/podobał się czy coś... ponieważ poważnie zastanawiam się nad zrobieniem poradnika na s6 kilka dni po resecie rankingów. Dlatego pytam was drodzy czytelnicy forum czy warto? :P I czy ktoś chciałby coś takiego zobaczyć. Jakby mój lapek na to pozwolił mógłbym rozważyć videoporadnik ale niestety z tym sprzętem i netem nie dałoby rady :D. A więc... pisać! :D
  • 1

i6tS5NV.png

Pino
  • 278 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 14 lut 2018 20:59

*
Popularny

Jakiś czas temu na H2W ukazał się mój poradnik do Talona na midzie na sezonik 5. Jestem ciekaw czy komuś pomógł/podobał się czy coś... ponieważ poważnie zastanawiam się nad zrobieniem poradnika na s6 kilka dni po resecie rankingów. Dlatego pytam was drodzy czytelnicy forum czy warto? :P I czy ktoś chciałby coś takiego zobaczyć. Jakby mój lapek na to pozwolił mógłbym rozważyć videoporadnik ale niestety z tym sprzętem i netem nie dałoby rady :D. A więc... pisać! :D

Ja osobiście podziekuje ale jeżeli na tym forum jest ktoś na tyle szalony aby brać twoje poradniki na poważnie to życze powodzenia

• 16

Jan Rengar Drugi
  • 951 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 08 wrz 2018 14:17

Pewnie, że pomógł. Perełki w stylu "Annie słabo sobie radzi na midzie" znacząco poprawiły mi humor.

• 6

Gość od Talona
  • 876 postów
  • Seria do złota

Ja osobiście podziekuje ale jeżeli na tym forum jest ktoś na tyle szalony aby brać twoje poradniki na poważnie to życze powodzenia

Jeśli będzie dużo negatywów to nie będę robił bo po co. Wiem tylko że odzew w komentarzach przy poprzednim był w większości przyjemny, ale tym razem wolę taką formę, czyli zapytać przed zrobieniem :P
  • 0

i6tS5NV.png

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

don't let your memes be dreams, just do it i coś tam jeszcze.

Pewnie, że pomógł. Perełki w stylu "Annie słabo sobie radzi na midzie" znacząco poprawiły mi humor.

Bo to prawda, tak naprawdę Annie jest grana na jungli ponieważ czeka na ciebie w k****a każdym możliwym krzaku z dfg i całym combo.

• 1

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V
  • Last active: 02 wrz 2017 17:16

Nie no co ty dobrze bylo czekam na wiecej.

• 0

vayne piekna postac darmowe punkty

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58
Prosze o linka bo wujek google się na mnie obraził i nałożył na mnie restrykcję :(
  • 0

file.gif

Dope
  • 171 postów
  • Brąz I
  • Last active: 01 lis 2017 17:25

pomógł mi bardzo bez poradnika miałem diament po przeczytaniu tego idealnego poradnika do talona wbiłem z diamentu do golda polecam 2/10 xD

• 1

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Co ci szkodzi. Zrób go. Jeszcze nikt nie doszedł do czegoś stojąc w miejscu

• 4

Sliv3r
  • 682 postów
  • Srebro I
  • Last active: 11 mar 2017 23:30

Zrób go, będzie beka jak znowu napiszesz, że Annie jest łatwym matchupem dla Talona rofl.

• -1

It's SLIv3r! 

@Up, kolejny. Zresztą mnie to w sumie nie dziwi jakoś specjalnie, ci malutcy nie rozumieją tych wielkich, stąd ta niechęć do mnie, od was.

cyngiel
  • 267 postów
  • Sam seks
  • Last active: 16 mar 2018 01:22

Dzięki twojemu poradnikowi zacząłem grać Talonem na zadowalającym mnie poziomie. Na kolejny poradnik czekam z ręką w gaciach.

• 0

oIVOR14.png

Scretch
  • 248 postów
  • Seria do srebra
  • EUNE Nick:Scretch
  • Last active: 20 paź 2017 15:19
A ja chętnie bym przeczytał
  • 0

http://skreczblog.blogspot.com

Wbijać, wspierać, komentować!

oie123380b.gif

Tsushima Yoshiko
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 02 lut 2018 01:40

Ej, tylko spokojnie. xD
Jak chcesz to pisz, mi to w sumie lotto, gdzie Anka jest rakiem a gdzie nie. Tylko z tego golda wyjdź, co ostatnio spadłeś (jak można w presezonie <.<) :kappa:.

@edit

683ae9a9730b5abc508a16a4494d98f1.gif

• 2
Dołączona grafikaDołączona grafika

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Reikirio
  • Moderatorzy
  • 505 postów
  • Rakirio
  • Last active: 04 wrz 2018 18:15
Napisz, jak będzie dobry to może przekona mnie do grania Talonem któym jestem mega słaby xD
Serio, poprzedni był spoko.
  • 0
Reikirio_zpsop4leprk.png

KorYoo
  • 47 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 22 mar 2016 22:34

A ciekawiło mnie kto pisze te wszystkie artykułu i poradniki, ale po prostu nie chciało mi się tego szukać. Teraz już niestety wiem :(( Wolałem tkwić w przekonaniu, że piszą to zwierzęta, a nie ludzie. 

• 0

Gość od Talona
  • 876 postów
  • Seria do złota

A ciekawiło mnie kto pisze te wszystkie artykułu i poradniki, ale po prostu nie chciało mi się tego szukać. Teraz już niestety wiem :(( Wolałem tkwić w przekonaniu, że piszą to zwierzęta, a nie ludzie.

Ja pisałem tylko poradnik do Talona w tamtym sezonie co było ujętę na samym jego początku :).
  • 0

i6tS5NV.png

Volomir
  • 73 postów
  • Brąz III
  • Last active: 09 maj 2016 14:09

Ja podziękuję, jak ktoś jest tak zapatrzony/zaślepiony przez swojego maina to nie jest w stanie pisać obiektywnie o nim i o innych champach :)

• -1

Mortyr
  • 849 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: 30 maj 2018 23:37

Kolego, mylisz obecne artykuły na głównej z poradnikiem napisanym niemalże pół roku temu.

• 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

skiper1995
  • 128 postów
  • Brąz II
  • Last active: 31 mar 2016 08:40

Pisz pisz, poodpowiadasz na hejty pod poradnikiem Kappa 

• 0

KorYoo
  • 47 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 22 mar 2016 22:34

Kolego, mylisz obecne artykuły na głównej z poradnikiem napisanym niemalże pół roku temu.

Ojjj nic nie pomyliłem. Jedyne znośne artykuły to te o e-sporcie. Artykuły o mechanice gry, postaciach itd. itd. w 95 % to chłam. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych