Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

[Video] Tip/trick Slutter Step

7 odpowiedzi w tym temacie
lifeisjust
  • Członkowie społeczności
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Slutterstep jest to podjęcie ruchu w danym kierunku podczas auto atakowania. Ucina nam to animacje aa i sprawia, że jest nam łatwiej kogoś gonić. 

• -1

sofiak
  • 908 postów
  • hey
  • Last active: 17 paź 2018 15:57

co ty tam mruczysz pod nosem?

• 0

aaanowe.png

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: 28 gru 2017 17:17
Weź nagrywaj głośniej ten głos ;_;
  • 0

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

co ty tam mruczysz pod nosem?

Weź nagrywaj głośniej ten głos ;_;

jak coś to można włączyć sobie napisy. Pierwszy raz nagrywam z gadaniem muszę sobie mikrofon poprawić

• 0

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58
Niestety na niektórych championach np. Bard, Sivir przerywanie animacji "ręcznie" jest naprawdę nieprzyjemne gdyż czasem widac że pocisk jest w połowie drogi a po przerwaniu nagle znika i nie zadaje dmg. Dlatego opcja w kliencie jest taka fajna bo nie musimy się aż tak męczyć z tym na niektórych championach.
  • 0

file.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Niestety na niektórych championach np. Bard, Sivir przerywanie animacji "ręcznie" jest naprawdę nieprzyjemne gdyż czasem widac że pocisk jest w połowie drogi a po przerwaniu nagle znika i nie zadaje dmg. Dlatego opcja w kliencie jest taka fajna bo nie musimy się aż tak męczyć z tym na niektórych championach.

No tak możesz za szybko zcancelowac aa na każdym carry musisz wyczekać moment kiedy nasza postać jest gotowa iść. Powiem tyle custom i 1000 autosów i będziesz śmigać z Sutterem

• 0

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58

No tak możesz za szybko zcancelowac aa na każdym carry musisz wyczekać moment kiedy nasza postać jest gotowa iść. Powiem tyle custom i 1000 autosów i będziesz śmigać z Sutterem

Tak ale większością postaci to łatwo opanować dlatego dałem prykłądy postaci które mają chore animacje. Przykładowo:
Animacja ataku Annie - Po wypuszczeniu z łapek płomyka on będzie leciał nawet jak my się tepniemy na bota lub zginiemy i zada obrażenia
Animacja ataku Barda - Jeżeli przerwiesz animację AA przed momentem kiedy meep będzie w połowie drogi (meep leci za animacją) to się auto attak całkowicie przerwie i nie zadasz obrażeń

Tak ogółem to jak dla mnie by porządnie się nauczyć grać daną postacią to powinno się uczyć bez dodatkowych komend/ustawień, bo wtedy możemy idealnie poznać jej animacje.
  • 0

file.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Tak ale większością postaci to łatwo opanować dlatego dałem prykłądy postaci które mają chore animacje. Przykładowo:
Animacja ataku Annie - Po wypuszczeniu z łapek płomyka on będzie leciał nawet jak my się tepniemy na bota lub zginiemy i zada obrażenia
Animacja ataku Barda - Jeżeli przerwiesz animację AA przed momentem kiedy meep będzie w połowie drogi (meep leci za animacją) to się auto attak całkowicie przerwie i nie zadasz obrażeń

Tak ogółem to jak dla mnie by porządnie się nauczyć grać daną postacią to powinno się uczyć bez dodatkowych komend/ustawień, bo wtedy możemy idealnie poznać jej animacje.

Najlepszy przykład to "wyginam śmiało ciało" król disko Malzahar ma on tak chorą animacje ale każdym da się nauczyć. Ilość AS pomaga nam więc lepiej ćwiczyć bez AS. Jak wiadomo chcesz walczyć na pustyni ćwicz na wulkanie.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych