Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Fervor of battle vs Thunderlord

71 odpowiedzi w tym temacie
Transire
  • Członkowie społeczności
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58
Mam rozumieć że w tym filmiku masz fevor? Bo na początku masz 269 (jak biegniesz do tf'u) i przez cały czas wgl nie zmienia ci się ilość AD dopiero gdy cię trundle z chaps udeżył to spadło 20 lel? A o ile dobrze pamiętam to podczas aktywnego fovoru dodaje się do licznika ad. Nie mam pewności nie patrze tam zazwyczaj tylko tak się pytam.

Fervor of battle 80 dodatkowych obrazen x 1,5 inf edge

O co tu chodzi?
  • 0

file.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Mam rozumieć że w tym filmiku masz fevor? Bo na początku masz 269 (jak biegniesz do tf'u) i przez cały czas wgl nie zmienia ci się ilość AD dopiero gdy cię trundle z chaps udeżył to spadło 20 lel? A o ile dobrze pamiętam to podczas aktywnego fovoru dodaje się do licznika ad. Nie mam pewności nie patrze tam zazwyczaj tylko tak się pytam.

O co tu chodzi?

Fevor to taki buff do AA daje nam dodatkowe obrażenia do AA tylko. To nie AD bo w takiej sytuacji skille też były by mocniejsze i co jak co 80 do np. q cait było by przesadą.

A ta matematyka to takie przeliczenia Crit z inf edge z fevorem

• 0

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58

Fevor to taki buff do AA daje nam dodatkowe obrażenia do AA tylko. To nie AD bo w takiej sytuacji skille też były by mocniejsze i co jak co 80 do np. q cait było by przesadą.

No wiem o tym tylko kiedyś widzałem jak on się dodaje do ad z interfacu i się ostro zdiwiłem.

A ta matematyka to takie przeliczenia Crit z inf edge z fevorem

Jeżeli już miał byś tak przeliczać to: 2*fevor bez edge i 2.5*fevor z edge :D Poza tym fevor działa jak np. trinity. Dodaje się do obrażeń po przeliczeniu krytyka czyli no nie mnożysz fevorka
  • 0

file.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

No wiem o tym tylko kiedyś widzałem jak on się dodaje do ad z interfacu i się ostro zdiwiłem.

Jeżeli już miał byś tak przeliczać to: 2*fevor bez edge i 2.5*fevor z edge :D Poza tym fevor działa jak np. trinity. Dodaje się do obrażeń po przeliczeniu krytyka czyli no nie mnożysz fevorka

Gdzieś w poradniku to znalazłem więc może nie być prawdą. Sprawdzę to :)

• 0

Secret Whisper
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 04 lut 2016 16:25

Jak wygląda obecnie sytuacja z masterkami dla adc?

Generalnie chodzi mi o takie postaci jak Lucian, Vayne, Kalista.

• 0

Angkor
  • 673 postów
  • Srebro I
  • Last active: 14 lip 2018 16:33

Lucian thunderlord, Kalista też. Na Vayne i fervor i thunder dobrze się sprawdzają (thunder na early, fervor na late / mid ).

• 0

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

Na Kaliscie bardziej się opłaca Fervor.

• 0

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Na Kaliscie bardziej się opłaca Fervor.

No teraz na LCSach wszyscy grają kalista fervor. Dla was to nowość z LCS dla mnie to tradycja. Musiałem to powiedzieć xD

• 0

Angkor
  • 673 postów
  • Srebro I
  • Last active: 14 lip 2018 16:33

Dla mnie zrobienie jej early jeszcze bardziej broken jest zabawne, bo dmg z 3x włóczni q marka i thunderlorda potrafi zabić :v Pod late ofc fervor lepiej wypada.

• 0

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Felix
  • 318 postów
  • Srebro V
  • Last active: 10 sie 2017 15:11

No teraz na LCSach wszyscy grają kalista fervor. Dla was to nowość z LCS dla mnie to tradycja. Musiałem to powiedzieć xD

Ale ja nie mówię tak bo lcsy.... Po prostu stackowanie fervora jest na niej tak proste, że szkoda by było tego nie używać. Szczególnie gdy ta masterka niedawno dostała buffa.

• 0

Secret Whisper
  • 3 postów
  • Unranked
  • Last active: 04 lut 2016 16:25

To ja Lucian mimo wszystko z thunderlordem?

Ostatnio grywam z fervorem i momentami ciężko wygląda sytuacja grając na championów z thuderlordem.

Oczywiście dużo wnosi tu support tym bardziej, że jestem graczem z Golda więc też nie ma czego po mnie oczekiwać ^^

• 0

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

To ja Lucian mimo wszystko z thunderlordem?

Ostatnio grywam z fervorem i momentami ciężko wygląda sytuacja grając na championów z thuderlordem.

Oczywiście dużo wnosi tu support tym bardziej, że jestem graczem z Golda więc też nie ma czego po mnie oczekiwać ^^

Na lini tym lucianem z Thunderem będzie ci łatwiej, ale w mid i late to fervor.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych