Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Fervor of battle vs Thunderlord

71 odpowiedzi w tym temacie
lifeisjust
  • Członkowie społeczności
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Thunderolrd ładnie leży na wszystkim/

Na brandzie jest DT lepszy i jest jeszcze wiele różnych

• 0

Gość od Talona
  • 876 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 06 sty 2018 00:22

Ja po kilku grach z Thunder i po kilku grach z Touchem stwierdzam, że Touch jest dużo fajniejszy :P, strasznie nie podoba mi się single target na którym trzeba się skupić na thunder do tego można wypalić nie w tego kolesia a ponad to stackująca penka jest momentami słabsza od % :v. Jeśli chodzi o Talona ofc:D

Co do adc nie widze wgl fervora... grają albo z bloodlustem albo z thunderem
  • 0

i6tS5NV.png

JeiDi
  • 227 postów
  • Ten od youtube...
  • Last active: 04 lip 2017 20:32

Thunder, Grasp i Wind to jedyne słuszne keystone'y.

• 1
  1. Team Rebels Facebook: https://web.facebook.com/tteamrebels/

osa21c
  • 274 postów
  • Gnar z Powołania
  • Last active: 28 gru 2017 17:17

Zmieniłem sobie dziś Fervor na Thunderlorda na moich masterkach na gnara. Ogromnie na plus, czuję dużo większy dmg podczas fazy linii.

• 1

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Zmieniłem sobie dziś Fervor na Thunderlorda na moich masterkach na gnara. Ogromnie na plus, czuję dużo większy dmg podczas fazy linii.

Thunderlord jest ogólnie piękny dla solo lane

• 0

Finito
  • 368 postów
  • Srebro IV
  • EUNE Nick:Fíníto
  • Last active: 03 kwi 2017 07:31

Mimo wszystko na gnarze(i chyba każdym innym tanku z toplejna) bardziej lubię grasp
  • 0

babiniu
  • 792 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 12 cze 2016 21:11

Zmień sobie na Grasp. Wtedy poczujesz jeszcze większy przypływ obrażeń (żartuje, ale lifesteal jest naprawde na nim spoko :D)

• 0

GNAAAAAAAAAAAAAAR! 

Irelia2Win :)

ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ
  • 199 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 13:27

Gdyby nie to, ze masterki w tym drugim drzewku sa po prostu OP, to byl fervora pykał, najbardziej OP keystone na postaciach AD, no ale jednak masterki w drugim drzewku za mocne.

• 0

ヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノヽ༼ຈل͜ຈ༽ノ

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

10/10/10? bez keystone xD

• 0

Skips
  • 384 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: 07 wrz 2018 02:10

Tutaj się nie mogę z Tobą w pełni zgodzić, bo to kwestia preferencji i stylu gry. 

DT to dot, a przecież chyba nie będziemy czekać aż wszyscy wrogowie się nam upieką.. Nie, my mamy ogromny nuke z naszego combo i po nim żaden adc/apc/papierowy typ nie ma prawa przeżyć. Thunderlord to takie jakby dopełnienie combo, a w połączeniu z ludenem to jak wyrok śmierci. DT moim zdaniem skuteczne jest tylko gdy wrogi apc/adc jest postacią, która jest w stanie przeżyć nasze pełne combo.

Na przykład, w przypadku gdy walczymy z postacią melee bądź postacią bez dashy/innych shitów thunderlord daje nam ogromną przewagę nad nim. Daje to brandowi bardzo dużego boosta przy poke'u w early, i daje ogromny potencjał do first blooda na drugim / trzecim poziomie. Na pierwszym levelu możemy pozbawić wrogiego mida dużej ilości hp za pomocą aa/w/aa, dzięki czemu odepchniemy go na chwilę od farmy i zyskamy drugi level przed nim, przy którym powinien już zejść cooldown z thunderlorda, co daje nam easy killa jeżeli potrafimy wycelować nasze q. 

Dodatkowo wiele postaci już w early może unikać naszych umiejętności, czyli wypalać naszą manę bądź zmusić nas do pasywnego stylu gry, co  dla branda nie jest korzystne. Dzięki TL możemy drapać ich z E + autoataków, i zmusić ich do ustawienia się pod nasze W, gdy postanowią nam oddać i prawdopodobnie nie zdążą uniknąć.

Dodatkowo combo branda do dobrego poke'u składa się z e+w przy czym wyrzucenie dodatkowego autosa do odpalenia TL we wroga nie jest problemem (Zakładam, że przy bezpiecznym poke nie mamy możliwości trafienia z q) 

Ale jak już mówiłem, to kwestia stylu gry, więc mówienie, że x jest lepsze od y nie jest poprawne.

• 0

SODxAif.gif

I am a raven..
The one raven which flies on its own..
            "Cut me open... and you'll find... brain heart liver lungs, and a knife in the spine.."

"Somebody save me, or end me,

I haven't yet made up my mind."

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Tutaj się nie mogę z Tobą w pełni zgodzić, bo to kwestia preferencji i stylu gry. 

DT to dot, a przecież chyba nie będziemy czekać aż wszyscy wrogowie się nam upieką.. Nie, my mamy ogromny nuke z naszego combo i po nim żaden adc/apc/papierowy typ nie ma prawa przeżyć. Thunderlord to takie jakby dopełnienie combo, a w połączeniu z ludenem to jak wyrok śmierci. DT moim zdaniem skuteczne jest tylko gdy wrogi apc/adc jest postacią, która jest w stanie przeżyć nasze pełne combo.

Na przykład, w przypadku gdy walczymy z postacią melee bądź postacią bez dashy/innych shitów thunderlord daje nam ogromną przewagę nad nim. Daje to brandowi bardzo dużego boosta przy poke'u w early, i daje ogromny potencjał do first blooda na drugim / trzecim poziomie. Na pierwszym levelu możemy pozbawić wrogiego mida dużej ilości hp za pomocą aa/w/aa, dzięki czemu odepchniemy go na chwilę od farmy i zyskamy drugi level przed nim, przy którym powinien już zejść cooldown z thunderlorda, co daje nam easy killa jeżeli potrafimy wycelować nasze q. 

Dodatkowo wiele postaci już w early może unikać naszych umiejętności, czyli wypalać naszą manę bądź zmusić nas do pasywnego stylu gry, co  dla branda nie jest korzystne. Dzięki TL możemy drapać ich z E + autoataków, i zmusić ich do ustawienia się pod nasze W, gdy postanowią nam oddać i prawdopodobnie nie zdążą uniknąć.

Dodatkowo combo branda do dobrego poke'u składa się z e+w przy czym wyrzucenie dodatkowego autosa do odpalenia TL we wroga nie jest problemem (Zakładam, że przy bezpiecznym poke nie mamy możliwości trafienia z q) 

Ale jak już mówiłem, to kwestia stylu gry, więc mówienie, że x jest lepsze od y nie jest poprawne.

Niektórzy grają brandem jak każdym innym nukiem co prawda jest to możliwe i daje efekty ale to zabija naszego klasycznego (rylai lyandry morelicon passyw) branda który nie jest już więcej zaliczany pod nuke tylko pod hard aoe dmg a to daje mu dużo wyższa klasyfikacje w moba.

Teraz ludzie polują na game changery. Takie rary.

• 0

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 09 lut 2017 17:31

A ja polecam 6/18/6 na wszystkim ;)

• 0
Spoiler

XM9000
  • 652 postów
  • Srebro II
  • Last active: 19 wrz 2018 17:28

Hmm, imo jeśli Thunderbolt się ładuje 3 razy na 6 ataków gdy mamy Devorera na junglę na melee, to jest lepszy od Ferora, jednak jeśli nie zyskuje speeda w stackowaniu to wtedy na melee junglerów Fervor/Cryt lepszy. 

BTW: Czy ktokolwiek używa tej masterki z drugigo drzewka że 30% dmg daje MS? Ja to od początku przedsezonu widziałem dosłownie 1 raz na Nasusie. Ziomek przegrał mi mecz.

• 0

"Cause I'm only a crack
 In this castle of glass."

giphy.gif

Guest_Meh_*
  • Goście
  • Last active:

BTW: Czy ktokolwiek używa tej masterki z drugigo drzewka że 30% dmg daje MS? Ja to od początku przedsezonu widziałem dosłownie 1 raz na Nasusie. Ziomek przegrał mi mecz.

Takie coś to się opłaca na Hecarimie i może na assasynach i Fiorze. Na całej reszcie troll masterka.

• 0

Scretch
  • 248 postów
  • Seria do srebra
  • EUNE Nick:Scretch
  • Last active: 20 paź 2017 15:19

Swego czasu używałem jej jeszcze na Ekko, razem z detonowaniem trzeciego stacka pasywki dodawało to naprawdę chory ms. Ale wydaje mi się, że jest niewiele bursterów (a chyba dla nich stworzona jest ta masterka), którzy potrafią wykorzystać przychodzące z tego profity. Przyda się to Annie, Syndrze? Prędzej ad assasinom.

• 0

http://skreczblog.blogspot.com

Wbijać, wspierać, komentować!

oie123380b.gif

Reikirio
  • Moderatorzy
  • 505 postów
  • Rakirio
  • Last active: 04 wrz 2018 18:15
Ta masterka pod MS per 30% dmgu się opyla tylko na czymś aka. Veigar co może pierdyknąć za tyle na skilla czy 2 autosy żeby zwiać czy dogonić gościa. Na Nasusa IMO jest ok bo możesz za Q tyle wybić, a potem zwyczajnie dogonić gościa w razie problemów :v
  • 0
Reikirio_zpsop4leprk.png

Transire
  • 897 postów
  • Miszcz Bajta
  • Last active: 01 sie 2018 20:58

Ta masterka pod MS per 30% dmgu

Hecarim :3
  • 0

file.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I

Powiem wam, że thunderlord na Cait nie jest wcale taki głupi. Jeżeli w early złapiemy kogos na e+q+aa combo to ma tak mało życia, że ciężko mu farmić i w ogóle robić cokolwiek.

Spoiler

• 0

XM9000
  • 652 postów
  • Srebro II
  • Last active: 19 wrz 2018 17:28

Powiem wam, że thunderlord na Cait nie jest wcale taki głupi. Jeżeli w early złapiemy kogos na e+q+aa combo to ma tak mało życia, że ciężko mu farmić i w ogóle robić cokolwiek.

Spoiler

Ekhm... ale na Cait w drzewku zaciekłości jeśli już to się rozważąło to na AS i heal z krytyków a nie fervor... Fervor spośród ADC może tylko na Kogu lepszy i Kaliście bo oni bez krytyków grają długo. (no i Kog na w szybko naładuje)

Thunder właściwie teraz jest wybierany na niemal wszystkich postaciach, jedynie jakieś Alistary, Leony, Mendy i volibeary biorą 3% mniej dmg w trzecim drzewku, no i jakieś tanky budowane Dariusy Renektony czy Olafy, Nasusy na topie mogą kradzież 3% maksymalnego HP. Z resztą te wszystkie postacie mogą równie dobrze wziąć Thundera, jeśli nie chcą więcej tanky, też się zda.

A jak ktoś twierdzi, że Jax jest OP, to imo wystarczy kolczasta kolczuga. Grałem tak kiedyś Tryndamere vs Jax i podziałało.

• 0

"Cause I'm only a crack
 In this castle of glass."

giphy.gif

Angkor
  • 673 postów
  • Srebro I
  • Last active: 14 lip 2018 16:33

Tak właściwie, to fervor jest całkowicie pointless na postacie inne niż Lucian i KoG, bo nikt nie wyciąga z niego większych profitów, oprócz tych dwóch postaci. 

• 0

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych