Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

[Video] Poradnik - nautilus toplane

34 odpowiedzi w tym temacie
tsQ
  • Członkowie społeczności
  • 49 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 23 maj 2016 11:43

Siemka, po prawie miesięcznej przerwie wracam na yt i to z przytupem :)
Zdecydowanie mój najlepszy filmik dajcie znać jak wam się podobał i koniecznie obejrzyjcie do końca ;-)

• 1

JeiDi
  • 227 postów
  • Ten od youtube...
  • Last active: 04 lip 2017 20:32

Obejrzałem i dałem łapkę, ale nie zgodzę się z ponad połową.

• 0
  1. Team Rebels Facebook: https://web.facebook.com/tteamrebels/

Arlesiątko
  • 83 postów
  • Brąz III
  • Last active: 16 sie 2017 21:42

Jak ty seplenisz ;-;

• 0

Scretch
  • 248 postów
  • Seria do srebra
  • EUNE Nick:Scretch
  • Last active: 20 paź 2017 15:19

Osobiście wolę budować Nautilusa pod pasyw Sheena i Onhity z W. Przykładowo Botrk+TriForce, Nashor+TriForce. Reszta rzecz jasna w tanka. AP build oczywiście również działa, ale wydaje mi się mniej wygodny.

• 0

http://skreczblog.blogspot.com

Wbijać, wspierać, komentować!

oie123380b.gif

tsQ
  • 49 postów
  • Brąz IV

Obejrzałem i dałem łapkę, ale nie zgodzę się z ponad połową.

Jak ty seplenisz ;-;

Osobiście wolę budować Nautilusa pod pasyw Sheena i Onhity z W. Przykładowo Botrk+TriForce, Nashor+TriForce. Reszta rzecz jasna w tanka. AP build oczywiście również działa, ale wydaje mi się mniej wygodny.

Tzn z czym się nie zgadzasz ;-)?

Wada wymowy, co zrobić ;-)

Zbyt ofensywnie imho, roa starczy dla dmg ;-)

• 0

Jan Rengar Drugi
  • 949 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: dziś, 00:07

DIMICZ DIMICZ DIMICZ DIMICZ DIMICZ DIMICZ.

• 4

tsQ
  • 49 postów
  • Brąz IV

http://how2win.pl/po...tilusa-top-tsq/

• -1

Guest_Tymczak_*
  • Goście
  • Last active:

Czy spellshield Sivir chroni przed ultem Nautiliusa?

• 0

Gość od Talona
  • 876 postów
  • Seria do złota
  • Last active: 06 sty 2018 00:22

Czy spellshield Sivir chroni przed ultem Nautiliusa?

Proste pytanko :D. Chroni przed wyrzutem czyli musisz odpalić jak te "wybuchy" są blisko Ciebie.
  • 0

i6tS5NV.png

KorYoo
  • 47 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 22 mar 2016 22:34

Nautilus na topie nie ten sezon :)

Runy ap mpen ?? 

"widziałem, że attack speed biorą, ale to chyba do jungli. Niby więcej zadajemy. NO I NIBY LEPSZE MAMY LAST HITY ALE NIE NA TYM MOIM ZDANIEM NAUTILUS POLEGA" 

Masz rację na tym nie polega nautilus na tym polega gra na liniach... 

Build 

"Albo m. res albo armory"  Co xd ?? Itemy w grach moba składa się sytuacyjne. CHYBA, że gramy w hot'sa tam nie ma itemów, ale tam wybiera się talenty TEŻ SYTUACYJNIE.. 

Dodatkowo, jeżeli w przeciwnym teamie jest full AD team, ale mają hard CC to i tak składa się merce nie tabi. 

Jak ma się p4 i zagrane 4 gry na nautilusie to się poradników nie robi... 

Masterki tylko i wyłączenie thunderlord i to praktycznie na wszystkim trzeba czekać, aż rito zrobi lepszy balans, czyli pewnie cały presezon i pół sezonu to będzie 10x thunder lord.

"w" się nie maksuje. Dlaczego? Zobacz jak się skaluje "e", a jak "w"

Nie hejtujem wyrażam opinię, prosiłeś abyśmy dali znać jak się podobało to proszę bardzo. 

Bardziej interesujące było układanie tego obrazka aby się tu zarejestrować niż oglądanie Ciebie, musisz to przedstawiać w ciekawszy sposób to po1, a po2 więcej pograć i więcej wiedzieć.

Edit: 

Gościu znalazłem twoją ofertę na tym forum. "Lekcje lola" 

Ty każesz sobie płacić za to?? 

Nie masz zielonego pojęcia i po prostu chcesz wyciągnąć kasę od naiwnych dzieci. 

Zrób sobie kolejną prawie miesięczna przerwę. 

• 1

gRaczek
  • 165 postów
  • Brąz I
  • Last active: 31 sty 2017 23:00

Edit: 

Nie masz zielonego pojęcia i po prostu chcesz wyciągnąć kasę od naiwnych dzieci. 

DDDDDDDDDD:

Nie wieżę :D

• 0

Corkey
  • 95 postów
  • Brąz III
  • Last active: 06 gru 2016 17:08

DDDDDDDDDD:

Jakie wieże? Stereo takie?
  • 0

gifstache.com_1004_1342901487.gif

gRaczek
  • 165 postów
  • Brąz I
  • Last active: 31 sty 2017 23:00

I wysokie w ch*j z niedowieżenia

• 0

Starfire
  • 216 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 10 gru 2017 11:50

Włączyłem film ale po kilku sekundach go wyłączyłem

Mam nadzieje że nie musze nic płacić? 

• 0

YBTfBJc.gif

lifeisjust
  • 209 postów
  • Brąz I
  • Last active: 24 mar 2017 20:38

Siemka, po prawie miesięcznej przerwie wracam na yt i to z przytupem :)
Zdecydowanie mój najlepszy filmik dajcie znać jak wam się podobał i koniecznie obejrzyjcie do końca ;-)

Fajnie że się interesujesz ale czegoś mi brakuje ale i tak lapka odemnie

• 0

KorYoo
  • 47 postów
  • Brąz IV

DDDDDDDDDD:

W moją wypowiedź czy w jego "lekcje" ? Bo nie rozumiem ;/

• 0

tsQ
  • 49 postów
  • Brąz IV

Nautilus na topie nie ten sezon :)

Runy ap mpen ?? 

"widziałem, że attack speed biorą, ale to chyba do jungli. Niby więcej zadajemy. NO I NIBY LEPSZE MAMY LAST HITY ALE NIE NA TYM MOIM ZDANIEM NAUTILUS POLEGA" 

Masz rację na tym nie polega nautilus na tym polega gra na liniach... 

Build 

"Albo m. res albo armory"  Co xd ?? Itemy w grach moba składa się sytuacyjne. CHYBA, że gramy w hot'sa tam nie ma itemów, ale tam wybiera się talenty TEŻ SYTUACYJNIE.. 

Dodatkowo, jeżeli w przeciwnym teamie jest full AD team, ale mają hard CC to i tak składa się merce nie tabi. 

Jak ma się p4 i zagrane 4 gry na nautilusie to się poradników nie robi... 

Masterki tylko i wyłączenie thunderlord i to praktycznie na wszystkim trzeba czekać, aż rito zrobi lepszy balans, czyli pewnie cały presezon i pół sezonu to będzie 10x thunder lord.

"w" się nie maksuje. Dlaczego? Zobacz jak się skaluje "e", a jak "w"

Nie hejtujem wyrażam opinię, prosiłeś abyśmy dali znać jak się podobało to proszę bardzo. 

Bardziej interesujące było układanie tego obrazka aby się tu zarejestrować niż oglądanie Ciebie, musisz to przedstawiać w ciekawszy sposób to po1, a po2 więcej pograć i więcej wiedzieć.

Edit: 

Nie ten sezon? Nautil top w finale IEM Cologne, dziękuję dobranoc.

1) Ale nautil lasthittuje głównie z e, a nie jak adc z aa, więc wiele mu to nie pomaga. Jak ktoś ma wielki problem z last hitami może wziąć as
2) No przecież powiedziałem, że sytuacyjnie albo m.res albo armory. Nie rozumiem o co Ci chodzi.
3) Nie skomentuję nawet :)
4) aktualnie thunderlord op, ale jak zbalansują to będzie się grało tak jak napisałem.
5) Ja zazwyczaj maksuję w, ale też nie zawsze (m.in na filmie widać akcje, gdzie maxuje 'e'). Czy warto czy nie to wytłumaczyłem w filmie.

6) Pierwszy punkt który mnie zainteresował w twojej wypowiedzi. Dodaję bardzo dużo grafik co zajmuje strasznie dużo czasu. Jeszcze jakieś pomysły, żeby film był ciekawszy? 
7) Jestem trenerem drużyn lola, gdzie nacisk kładzie się na inne rzeczy niż buildy i mechaniki bo to gracze w challangerze już znają doskonale sami ;-) Zresztą niedawno miałem ofertę powrotu do greckiej drużyny walczącej o Challanger Series, ale musiałem im odmówić z powodu braku czasu :)

Nie czuję się hejtowany, ale liczyłem na rzetelniejsze posty + ew. jakieś sensowne rozwiązania problemów jakie widzicie ;-)

• -1

Dope
  • 171 postów
  • Brąz I
  • Last active: 01 lis 2017 17:25
Up punkt 7 z ta grecka drużyną nawet śmiechłem masz plusa za to.
I naut na topie jest czesto grany ale jako counter pick tak jak w przypadku tego meczu
  • 1

KorYoo
  • 47 postów
  • Brąz IV

Nie ten sezon? Nautil top w finale IEM Cologne, dziękuję dobranoc.

1) Ale nautil lasthittuje głównie z e, a nie jak adc z aa, więc wiele mu to nie pomaga. Jak ktoś ma wielki problem z last hitami może wziąć as
2) No przecież powiedziałem, że sytuacyjnie albo m.res albo armory. Nie rozumiem o co Ci chodzi.
3) Nie skomentuję nawet :)
4) aktualnie thunderlord op, ale jak zbalansują to będzie się grało tak jak napisałem.
5) Ja zazwyczaj maksuję w, ale też nie zawsze (m.in na filmie widać akcje, gdzie maxuje 'e'). Czy warto czy nie to wytłumaczyłem w filmie.

6) Pierwszy punkt który mnie zainteresował w twojej wypowiedzi. Dodaję bardzo dużo grafik co zajmuje strasznie dużo czasu. Jeszcze jakieś pomysły, żeby film był ciekawszy? 
7) Jestem trenerem drużyn lola, gdzie nacisk kładzie się na inne rzeczy niż buildy i mechaniki bo to gracze w challangerze już znają doskonale sami ;-) Zresztą niedawno miałem ofertę powrotu do greckiej drużyny walczącej o Challanger Series, ale musiałem im odmówić z powodu braku czasu :)

Nie czuję się hejtowany, ale liczyłem na rzetelniejsze posty + ew. jakieś sensowne rozwiązania problemów jakie widzicie ;-)

Dobra... nie będę się odnosił do tego shitu. "nie skomentuję nawet" 

Masz p4 gówno, a nie pojęcie i każesz sobie płacić dzieciom z niskich dywizji za to, że przekażesz im swoją nikła wiedzę. 

To sobie bądź, albo najlepiej powiedz mi wpierw trenerze czym się takim zajmujesz "jako ten trener". 

• 0

tsQ
  • 49 postów
  • Brąz IV

Up punkt 7 z ta grecka drużyną nawet śmiechłem masz plusa za to.
I naut na topie jest czesto grany ale jako counter pick tak jak w przypadku tego meczu

To już do koryoo uwaga, nie do mnie ;-))

Tutaj link do drużynki z Grecji, nawet wisi post, że szukają ludzi do org ;-)
https://web.facebook.../epicavalanche/

Dobra... nie będę się odnosił do tego shitu. "nie skomentuję nawet" 

Masz p4 gówno, a nie pojęcie i każesz sobie płacić dzieciom z niskich dywizji za to, że przekażesz im swoją nikła wiedzę. 

To sobie bądź, albo najlepiej powiedz mi wpierw trenerze czym się takim zajmujesz "jako ten trener". 

Czemu shitu? Merytorycznie Ci odpowiedziałem na wszystkie twoje uwagi i czekam również na jakieś sugestie co twoim zdaniem możnaby poprawić w tych filmach, aby były ciekawsze dla Ciebie i twoich kolegów ;-) Moim zdaniem moje filmy są znacznie ciekawsze niż granie normali czy rankedów champem i na tej podstawie przez 40 minut gadanie o tym co się robi bez ładu i składu. Wszystkie informacje masz uporządkowe i podpisane w opisie filmu, możesz sobie wrócić do czego tylko chcesz bez większego problemu.

Mam p4, bo przestałem grać soloQ bo zajmuje się trenowaniem drużyn i oglądaniem profesjonalnych zawodów, więc już nie mam czasu grać samemu ;-) W s3 w LCSach byli trenerzy, którzy mieli silvera/golda :))) Bardzo ciekaw jestem jak to teraz wygląda ;-) Ale przecież liga mówi wszystko ;-)

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych