Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

[Poradnik] Ekko mid season VI

43 odpowiedzi w tym temacie
Bill
  • Członkowie społeczności
  • 1 246 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 04 sty 2018 22:12

O ile się nie mylę, jest komenda /all mute

Zawsze zapominam jaka to była komenda akurat kiedy jej potrzebuję.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Mirume
  • 44 postów
  • Brąz IV
  • Last active:

Co myślisz o hextech gunblade na ekko,czy mógłby on zadziałać grając full ap ekko/hybryde ekko ?

• 0

Tsushima Yoshiko
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 02 lut 2018 01:40

Imo nie pasuje, poza tym już prędzej widziałam go z guinso na midzie niż z hextechem. Poza tym sam Sheen będzie lepszy od rewolwerka. Ten item nie pasuje mi pod styl gry tej postaci, szczególnie full AP. A jak się idzie inaczej, to już prędzej pod TF.

• 0
Dołączona grafikaDołączona grafika

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Bill
  • 1 246 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: 04 sty 2018 22:12

Co myślisz o hextech gunblade na ekko,czy mógłby on zadziałać grając full ap ekko/hybryde ekko ?

Nie zaszkodzi jeśli go weźmiesz ale według mnie marnowanie złota trochę. (a nawet trochę bardziej niż trochę)

Może jak w ad grasz będzie ok. Mi by swoim aktywem zastąpił protopas hextech. Jest jeszcze ostrze zniszczonego króla i raczej je bym wybrał gdybym już musiał kierować się tym aktywem. Pod hybrydę może być ok. (jeśli już zamierzasz tak grać)

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych