Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Kogo kupic najlepiej? (zbiorczy)

711 odpowiedzi w tym temacie
Fan Superluxów
  • Członkowie społeczności
  • 238 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 14:27

Jakych magów/zabójców w obecnej mecie polecacie drodzy państwo? Poproszę o zestawienia kilku postaci  ^_^

Magowie syndra, viktor, veigar

Zabójcy zed, trashuo (no może nie do końca się kwalifikuje), lb (trzeba opanować)

• 1

• 484 postów
  • Srebro III
  • Last active: 29 mar 2017 14:07

Z magów to anka może być,orianna tez jest spoko,lissandra w rotacji jest to mozesz posprawdzać.

A z assasinów to fizz wydaje się ciekawy,zawsze to jakas porcja raka dla przeciwnika.Ewentualnie możesz też sprawdzić ekko lub nawet katę,z tego co widzę to jest broken.A i w sumie ahri też spoko,w sumie to takie połączenie maga i zabójcy

• 0

c1b2ae04c2ddd.jpg

Spoiler

Bill
  • 1 217 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 14:49

trashuo

Riot nie miało przypadkiem znerfić go niedługo do poziomu pick ratio urgoda? (niby jakieś zmiany miały być ale znając riot mogę stwierdzić że zrobią to trochę mocniej na start żeby potem uregulować albo nerfy będą tak małe że nieodczuwalne, przez co postać dostanie później jeszcze serię innych nerfów, jak kassadin, yasu jest chyba właśnie w takim położeniu jak wtedy kassadin)

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Fan Superluxów
  • 238 postów
  • Seria do srebra

Riot nie miało przypadkiem znerfić go niedługo do poziomu pick ratio urgoda? (niby jakieś zmiany miały być ale znając riot mogę stwierdzić że zrobią to trochę mocniej na start żeby potem uregulować albo nerfy będą tak małe że nieodczuwalne, przez co postać dostanie później jeszcze serię innych nerfów, jak kassadin, yasu jest chyba właśnie w takim położeniu jak wtedy kassadin)

Kassa teraz żyje i ma się dobrze, po tych nerfach dalej nim grałem, yasuo da się tylko totalnie znerfić obecnie (zabrać przeliczniki), albo przerobic skille. Yasuo pick rate nie spadnie do poniżej 1% za mojego życia imo

• 0

Bill
  • 1 217 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: dziś, 14:49

Kassa teraz żyje i ma się dobrze, po tych nerfach dalej nim grałem, yasuo da się tylko totalnie znerfić obecnie (zabrać przeliczniki), albo przerobic skille. Yasuo pick rate nie spadnie do poniżej 1% za mojego życia imo

Kassadin ma się bardzo dobrze, ostatnio nim już nie grałem ale dość często nim gram. Właściwie to dla mnie wymarzona sytuacja dla Yasuo, w końcu będzie można nim normalnie pograć. Jak pick i ban rate mu spadną. Mam nadzieję że te nerfy będą solidne i jednocześnie zostawią w nim coś wyjątkowego, co sprawi że będzie się chciało nim grać.

• 0

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Annie z brązowego wzgórza
  • 154 postów
  • Brąz I
  • Last active: 26 cze 2017 08:59

To do yas to nie takie nerfy a jak dla mnie zmiany xd

Dmg z E jest mniejszy, ale AD ratio jest większe o bonusowe 20% więc :wacko:

• 0

46e192f4b15cd41fb2912cd44172c3b9-darzhql

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

Jakych magów/zabójców w obecnej mecie polecacie drodzy państwo? Poproszę o zestawienia kilku postaci  ^_^

Z magów top tier to syndra (podchodzi pod assasyna prawie), orianna, ziggs, xerath, jeśli szukasz maina to aurelion sol też fajny champ, specyficzna mechanika.

Z assasynów w zasadzie tylko leblanc, kata, ewentualnie zed, ale jego tak szczerze nie polecam, może ekko ze specyficznym buildem. Akali czy fizz ciekawe reworki, ale lepiej sprawdzają się w jungli, może na topie. Na midzie mają imo spore problemy.

Zdecydowanie nie polecam azira, yasuo.

Warci rozpatrzenia są też annie, karthus, może veigar, brand. To tyle w sumie grane ostatnio

• 3

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

Tsushima Yoshiko
  • Moderatorzy
  • 1 367 postów
  • Złoto II
  • Last active: 11 cze 2017 17:27

Polecam Ci z magów Lux, to jest free elo. Masz w miarę bezpieczną fazę linii, bo bijesz sobie na kilometr, a potem zabijasz wszystko na combo. Tylko musisz trafiać skille, chociaż jak się jest nafeedowanym to wystarczy E+R

• 0

hvcHNSG.pngphoto-158.png?_r=1492777233

WEAVE THESE STRANDS OF ASH

TOGETHER 

WARM OUR HANDS ON THE EMBERS OF

TIME

Slave Knight Gael
  • 931 postów
  • Złoto V
  • Last active: 24 cze 2017 18:53

Kassadin dobry tylko trzeba z Faerie Charmem zacząć i 3 HP potkami i rush na kropelkę zrobić tak jak Dareczku, który 500 gierek Kassadinem ma. 

Magów po nerfie Anivii nie ma żadnych god tier, baw się tym co jest w mecie.

Asasynów polecam Talona, bo fajny playstyle, Kassadina, bo jest strasznie safe pickiem i w sumie chyba najsilniejszym asasynem w late, Evelynn i Ekko też spoko, a z bardziej mainstreamowych to Jarvana/Nocturne'a full AD. 

• 2

Adrian0
  • 16 postów
  • Brąz V
  • Last active: 07 lut 2017 23:31
Zimowy czy ognisty warwick?
Legenda sion vs legenda skaner

I takie pytanie, co sądzicie o chroma do arcade mf?
  • 0

Vesp
  • 120 postów
  • Brąz II
  • Last active: dziś, 13:05
Zimowy
Tbh z tych dwóch legendarnych żaden nie jest wart swojej sceny
  • 0

Fan Superluxów
  • 238 postów
  • Seria do srebra

Zimowy czy ognisty warwick?

Ognisty

A z tych legendarek to wybrałbym siona, ale jestem zdania takiego, że są legendarki mające lepszy współczynnik awesome/rp.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych