Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Kogo kupic najlepiej? (zbiorczy)

711 odpowiedzi w tym temacie
Iean
  • Członkowie społeczności
  • 42 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 08 gru 2016 13:57

Jakiego AP polecacie na mid i top oprócz Lissandy i Diany??

Seju i Shyv na ten moment imo.

Seju broken jungler tanky, pierdyliard DMG, CC.

Natomiast Shyvaną możemy grać zarówno na topie jak i jungli. Na obu z tych pozycji jest niewiarygodnie silna.

Kolega/Koleżanka chciał/a coś na mida i topa a nie jungle i topa poza tym chciał/a pod ap (seju spełnia ten warunek ale shyv ap ??? :)

• 0

b41ed9840e3f.jpg

„– Na moim sihillu – warknął Zoltan, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. – Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skurwysynom!””-Andrzej Sapkowski (z książki Chrzest Ognia)

6.jpg

Insânity
  • VIP-y
  • 154 postów
  • Brąz I
  • Last active: 20 lis 2016 00:48

Ach my bad, bo zmieniono temat na zbiorczy i odpowiadałem do pierwszego posta @outlawa :D

Jeśli AP top to polecam Rumble, Maokai, Ryze wciąż dobrze działa, Gragas, Swain, Kennen.

Na mida to Ori, Ahri, Akali wciąż works, Azir dalej bardzo silny, Viktor, Ziggs, LeBlanc.

• 0

Vmcu2RB.jpg

Suicide
  • 1 postów
  • Unranked
  • Last active: 17 maj 2015 14:02

Polecam Oriankę ;)

• 0

Karol
  • 6 postów
  • Unranked
  • Last active: 07 lip 2015 18:31

Kogo kupić? j4 czy Vi? :D

• 0

Insânity
  • VIP-y
  • 154 postów
  • Brąz I

Vi, obecnie jeden z najsilniejszych bruiser junglerów.

• 0

Vmcu2RB.jpg

Baroni
  • 62 postów
  • Brąz III
  • EUW Nick:SBD
  • Last active: 20 maj 2015 08:57

Jakiego AP polecacie na mid i top oprócz Lissandy i Diany??

Karma, tu i tu bardzo dobrze sobie radzi, Gragas AP wbrew pozorom dalej viable, świetnie sobie radzi na topie oraz na midzie na niektóre picki(w zasadzie problem miałem poważniejszy tylko z Cassiopeią, niemobilne APeki grają na nas dopóki maja flasha, jeżeli go w jakikolwiek sposób spalą to na pełne kombo znikają, Zed jest zabijalny 1vs1 do 11 poziomu bez większych trudności, LeBlanc jest dość kłopotliwa ale przy ograniu postaci nauczymy się blokować każde jej E naszym slamem, niwelując jej obrażenia o połowę).

• 0

2efsrhk.jpg

Wspinaczka na szczyt

Haganame
  • 35 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 17 lip 2015 14:11

Właśnie o postacie nadające się jednocześnie na topa i mida mi chodziło. Kurde, nie pomyślałem o Karmie na topa. Jako super papier wydaje się taka sobie, ale może jednak może coś ugrać. Zdecydowanie sprawdzę. Gragasa chyba też,

• 0

Insânity
  • VIP-y
  • 154 postów
  • Brąz I

Akali, AP Cho'Gath, Heimer, Katarina, Mordekaiser, Ryze, Vlad - z powodzeniem można grać zarówno na topie jak i midzie.

• 0

Vmcu2RB.jpg

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 09 lut 2017 17:31

Bierz Shyvanę. New meta ze smitem na topie, naprawdę - robi gry ;)

• 0
Spoiler

Shineł
  • Administratorzy
  • -8 388 396 postów
  • Shin
  • Last active: 12 gru 2016 11:21

Osobiście bardzo polecam na topa Heimerka i Vlad z postaci AP.
Z tanków opartych na mocy umiejętności rozważyłbym głównie Gragasa i Cho.

• 0

fin1agif_shhehen.giffightgif_shhehee.giffin2agif_shhehew.gif

jedro1234
  • 58 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 09 lut 2016 13:47

Bard czy Galio?

• 0

Baroni
  • 62 postów
  • Brąz III
  • EUW Nick:SBD
  • Last active: 20 maj 2015 08:57

Cóż, obydwie przez ciebie wymienione postaci są dość skillowe i niekoniecznie w dobrym miejscu w mecie na tą chwilę. Jednakże, jeżeli miałbym z tych dwóch wybierać to szczerze mówiąc Bard. Ma przyjemny skillset, jest przyzwoity jeżeli go ogramy, nie zdziwiłbym się jak za jakiś moment będzie w kategorii FoTM.

Galio na wiele obecnych matchupów po prostu nie ma żadnych szans a na postaci, które "kontruje" typu LeBlanc zostaniemy tak wygankowani, że i tak nic nie zrobimy. Jego R-ka ma również zdecydowanie za długi CD, który moim zdaniem sprawia, że postać ta jest średnio użyteczna.

• 0

2efsrhk.jpg

Wspinaczka na szczyt

Varvadius
  • 759 postów
  • Arcymag Forum
  • Last active: 13 lip 2017 09:32

Bard czy Galio?

Jeżeli support to raczej Bard aczkolwiek Galio jest całkiem ciekawym pickiem to raczej mało popularnym. Jeżeli inna linia to raczej Galio, nie wyobrażam sobie Barda na solo line ^_^

• 0

Dołączona grafika

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV

Zaletą Galio jest to, że mało osób tak naprawdę zna jego skillset. Rzadko pickowany, a co też ważne możesz nim grać wszędzie, od topa, przez mida, nawet jako support. Jako jungler nie próbowałem, aczkolwiek myślę, że jakiś szaleniec też dałby nim radę w jungli ;)

• 0
Spoiler

infernusol
  • 667 postów
  • Srebro IV
  • Last active: 18 gru 2016 00:37

Oczywiście, ze Galio. Bardzo silny, tylko niedoceniany. Na linii masz super sustain, wystarczy odpalić tarczę i wejść w minionki. Q+E czyści całą falę minionów. Ult wygrywa gry, zwłaszcza jak masz np malphite/amumu/hecarima/sone albo coś w tym stylu za sojusznika. Jednakże ja rekomenduję wybierać Galio na topa, a nie na mida ysmall.png Bard to jest postać idealna do trollowania.

• 0

gasai_yuno_signature_request_by_kazetous

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV

Oczywiście, ze Galio. Bardzo silny, tylko niedoceniany. Na linii masz super sustain, wystarczy odpalić tarczę i wejść w minionki. Q+E czyści całą falę minionów. Ult wygrywa gry, zwłaszcza jak masz np malphite/amumu/hecarima/sone albo coś w tym stylu za sojusznika. Jednakże ja rekomenduję wybierać Galio na topa, a nie na mida ysmall.png Bard to jest postać idealna do trollowania.

Ja tam w Bardzie widzę ogromny potencjał, natomiast przywoływacze muszę go ogarnąć, bo mimo wszystko narazie nie wygląda najlepiej ;)

• 0
Spoiler

Musashi
  • 66 postów
  • Brąz III
  • Last active: 27 kwi 2015 22:26

Ja tam w Bardzie widzę ogromny potencjał, natomiast przywoływacze muszę go ogarnąć, bo mimo wszystko narazie nie wygląda najlepiej ;)

Koreańcy muszą najpierw pokazać, nam jak się gra tą postacią, wtedy coś ruszy. :D

• 0

Talent kształci się w ciszy, a charakter w wirze świata.

dEQOZOo.gif

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV

Koreańcy muszą najpierw pokazać, nam jak się gra tą postacią, wtedy coś ruszy. :D

Już zaraz Wam pokażę i będziecie się uczyć ode mnie :D

• 0
Spoiler

Jan Rengar Drugi
  • 918 postów
  • Ten typ co gra kotem
  • EUNE Nick:Dforak
  • Last active: 16 sie 2017 00:33

Nie kupuj Barda, ta postać nie ma prawa istnieć na soloQ.

• 0

PaiN.
  • 1 085 postów
  • Złoto IV

Nie kupuj Barda, ta postać nie ma prawa istnieć na soloQ.

Na solo na pewno nie ma, w piątkach co innego ;)

But now, it is not time to shine ;)

• 0
Spoiler

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych