Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Odpowiedzi od supportu.

17 odpowiedzi w tym temacie
Bill
  • Członkowie społeczności
  • 1 236 postów
  • Władca wszystkiego co istnieje, zwany przez ludzi Bogiem
  • Last active: wczoraj, 11:01

Temat utworzyłem żeby umieszczać tutaj wypowiedzi polskiego/angielskiego supportu. Dzięki takiemu tematowi gracze otrzymają odpowiedzi na swoje pytania natychmiastowo a support będzie dostawał mniej zgłoszeń. (uczynimy ich pracę łatwiejszą)

Lista w spoilerze. 

Spoiler

Będę edytował temat i dodawał każdą (absolutnie każdą) odpowiedź którą otrzymaliście od supportu. (jeśli zechcecie się nimi podzielić)
I prosiłbym o przypięcie tematu. (nie dlatego że chcę, dlatego że to może wielu osobom pomóc, a samemu supportowi w pierwszej kolejności)

• 4

http://www.cda.pl/video/50993966 - Wyjaśnienie zmiany nicku i ikony (intro)

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

Snîgønas
  • 1 569 postów
  • Spamer Alfa
  • Last active: wczoraj, 23:12

Ja tu mam kolejnego. Jeśli ktoś nie wie czy można zmieniać tesktury np. zmienić SR na to sprzed reworku lub zrobić "wakacyjne" SR to tu jest odpowiedź

• 0

Cześć! Jestem wirusem, pochodzę z Albani. Jako, że mój programista nie ma pieniędzy, to po prostu zrób sobie coś na komputerze i podaj mnie dalej. Dzięki!

Sofiak
  • 905 postów
  • hey
  • EUNE Nick:Dearger
  • Last active: 20 paź 2017 19:51

• 0

tanya.png

Duffcio
  • 340 postów
  • Srebro V
  • Last active: 22 kwi 2017 21:47

http://forum.how2win...cią/#entry22918
Mam wrażenie że ostatnimi czasy stałem się bardzo toksycznym graczem, i związku z tym mam dwa pytania:
1. Czy istnieje możliwość przeproszenia graczy z którymi się grało, po ochłonięciu, gdy ujdą wszystkie negatywne emocje. Z lobbby po meczu nie każdy jest w stanie przeczytać, a późniejsze dodawanie do znajomych i przepraszanie raczej nie zdziała, wątpię by była możliwość iż owi gracze z którymi grałem, podczas gier w których byłem toksyczny, chcieli mieć ze mną jeszcze jakąś styczność.
2. Czy da się sprawdzić procent gier z ogółu podczas których bywało się reportowanym, bądź jakąś inną zależność, gdyż jak wcześniej wspomniałem uważam że ostatnio trochę przesadzam, lecz mimo to nie otrzymałem żadnych restrykcji.

Spoiler

Jeszcze jeden, trochę dłuższy:

Witam, otóż chciałbym przenieść swoje aktualne konto z Eu West na Eu Nordic/East lecz niestety założyłem dawniej na serwerze East/Nordic konto z taką samą nazwą konta i czy istniała by możliwość usunięcia tego starego konta z EU Nordic/East bądź zmiany loginu któregoś z nich. Pilnie oczekuję na odpowiedź.

Stan: Transfer zakończył się niepowodzeniem. Będziesz w stanie grać w aktualnym regionie(Europa Zachód.) Stan twojego konta nie został zmieniony. Twoje konto nie zostało aktywowane w nowym regionie (Europe Nordic and East.)

Powód:Twoja nazwa konta jest niedostępna w wybranym regionie (Europe Nordic and East). Chwilowo nie możesz się tam przenieść.

Spoiler

• 0

My+name+say_54a04d_4506328.gif

Viedzminovv
  • 79 postów
  • Brąz III
  • Last active: 19 wrz 2016 20:12

Próba odzyskania LP po wygranym meczu:

Gra rozegrana ok.1,5 godziny temu.po niej wystąpił Bug uniemożliwiający mi wejście do menu gry(w załączniku).Aktualnie jestem w menu i nie dostałem swoich LP za tą wygraną.Prosze o pomoc.Ten mecz jest w game history(w załączniku).

Witaj, Viedzminovv!

Możliwe, że to błąd wyświetlania i punkty zostały ci przyznane. Jednakże mecz mógł nie zostać zarejestrowany jako ukończony. Przepraszamy, ale nie możemy przyznać punktów na twoje konto.

Pozdrawiam

"Do not fear death. The best part of you will live on!"

Regards,
DarkIneferno
Player Support Riot Games

• 0

Lupusisko
  • Administratorzy
  • 78 postów
  • Brąz III
  • EUNE Nick:Lupusisko
  • Last active: 06 wrz 2015 23:42
Pamiętacie może konkurs na DJ Sonę? Otóż mieliśmy z nim niemały problem - należało rozdać dwie skórki graczom, którzy go wygrali. Normalnie nie byłoby z tym problemu, jednak przez błąd Riotu nie dało się kupić skórki w ekranie pomeczowym. Czas reakcji na mojego ticketa mocno mnie zaskoczył (a tym bardziej sprawność rozwiązania)

Spoiler

• 0
Uknułem iście szatańską intrygę ... do roboty! (https://www.youtube....h?v=VOAtkqxbX38)

Wiecznie Drugi Oficjalny Wyznawca Shina

Mortyr
  • 832 postów
  • Placementy
  • EUNE Nick:MORTYR1
  • Last active: wczoraj, 23:30
Wybaczcie, że robię offtop, ale Lupus, mogłeś dać nieco większego screenshota. Jest mały (przynajmniej na telefonie) i bardzo ciężko się czyta.
  • 0

"Ci, którzy nie pamiętają o przeszłości, są skazani na jej powtarzanie." ~George Santayana.

Lupusisko
  • Administratorzy
  • 78 postów
  • Brąz III
  • EUNE Nick:Lupusisko
  • Last active: 06 wrz 2015 23:42

Wybaczcie, że robię offtop, ale Lupus, mogłeś dać nieco większego screenshota. Jest mały (przynajmniej na telefonie) i bardzo ciężko się czyta.

Na kompie po naciśnięciu ładnie powiększa siędo pełnej wersji, ale spróbuję go jakoś edytować żeby i komórkowce mogły w internety.
  • 0
Uknułem iście szatańską intrygę ... do roboty! (https://www.youtube....h?v=VOAtkqxbX38)

Wiecznie Drugi Oficjalny Wyznawca Shina

Bill
  • 1 236 postów

Mógłbyś zaproponować mi tytuł dla twojej odpowiedzi od supportu?

• 0

Wszystko co piszę po północy ma znacznie większą szansę być totalnym bełkotem śpiącego człowieka.

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

Problem z logowaniem do klienta gry: Serwer nie odpowiada 1/2/3

Spoiler

Historia skin boxów / Ilość wydanych zł na LOL'a ( Nie polecam, można zejśc na zawał! )

Spoiler

A gdyby zrobić tak spis treści i poniżej spoilery? - Większa przezroczystość np.

* Problem z zalogowaniem się - spoiler nr. 1

* Problem z wręczeniem giftu - spoiler nr. 2

* Problem z  - spoiler nr. 3

* Problem z  - spoiler nr. 4

* Problem z - spoiler nr. 5

* Problem z  - spoiler nr. 6

* Problem z  - spoiler nr. 7

1:

Spoiler

2:

Spoiler

3:

Spoiler

4:

Spoiler

5:

Spoiler

6:

Spoiler

7:

Spoiler

l2p noobs

Da się wyłączyć max_ilość_znaków w danym poscie? bo jeżeli @Tomasz będzie się za to brał, to pewnie będzie potrzebował zdjęcia tego limitu

• 0

Kordylian
  • 466 postów
  • Prawie poeta
  • EUNE Nick:Kordylian
  • Last active: 01 paź 2017 19:13

Ludzie, taka rada na przyszłość, żeby się czytelnicy w klikanie w linki imgura nie musieli bawić.

Ho8BFPr.jpg

I w to okienko wpisujecie BEZPOŚREDNI link do obrazka, czyli taki, że jak się tam wejdzie, to się pokazuje sam obrazek w lewym górnym rogu.

• 1

"Zanim siądziesz na kibel, sprawdź, czy masz papier" ~ Sedes z Ebonitu

0U4lnT.gif

Jako że chyba najbardziej się udzielam na "Podaj nutę", to macie tu moją rozpiskę ocen:

Spoiler

Sofiak
  • 905 postów
  • hey
  • EUNE Nick:Dearger
  • Last active: 20 paź 2017 19:51

dostałem ban na czat i nie chcieli mi dać logów

• 1

tanya.png

Bill
  • 1 236 postów

Problem z logowaniem do klienta gry: Serwer nie odpowiada 1/2/3

Spoiler

Historia skin boxów / Ilość wydanych zł na LOL'a ( Nie polecam, można zejśc na zawał! )

Spoiler

A gdyby zrobić tak spis treści i poniżej spoilery? - Większa przezroczystość np.

* Problem z zalogowaniem się - spoiler nr. 1

* Problem z wręczeniem giftu - spoiler nr. 2

* Problem z  - spoiler nr. 3

* Problem z  - spoiler nr. 4

* Problem z - spoiler nr. 5

* Problem z  - spoiler nr. 6

* Problem z  - spoiler nr. 7

1:

Spoiler

2:

Spoiler

3:

Spoiler

4:

Spoiler

5:

Spoiler

6:

Spoiler

7:

Spoiler

Da się wyłączyć max_ilość_znaków w danym poscie? bo jeżeli @Tomasz będzie się za to brał, to pewnie będzie potrzebował zdjęcia tego limitu

Jeszcze dzisiaj spróbuję to zrobić.

I jeśli chodzi o ten limit (nie wiedziałem że taki jest) to właśnie dlatego wolałbym żebyście dodawali screeny. 

Edit. Gotowe, trochę inaczej niż napisałeś ale jest. Jeszcze tylko napiszcie mi czy zostawić niebieską czcionkę.

• 0

bbbbbbbbb
  • 1 073 postów
  • Złoto IV
  • Last active: 01 wrz 2017 15:29

Jeszcze dzisiaj spróbuję to zrobić.

I jeśli chodzi o ten limit (nie wiedziałem że taki jest) to właśnie dlatego wolałbym żebyście dodawali screeny. 

Edit. Gotowe, trochę inaczej niż napisałeś ale jest. Jeszcze tylko napiszcie mi czy zostawić niebieską czcionkę.

Generalnie jeżeli są limity to może być na znaki i zdjęcia ;p

• 0

Bill
  • 1 236 postów

Tylko mi się wydaje czy ten temat był wcześniej w innym dziale? (pamiętam tylko że nie wiedziałem do którego działu dodać ten temat)

Czekam na wypowiedź jakiegoś moderatora/administratora dotyczącą zdjęcia tych limitów. (limit na zdjęcia był chyba do 10, prawda?)

Edit. Dodałem kolejną odpowiedź od riotu dotyczącą RP ze strony dogry.pl

• 0

Kazujui
  • 666 postów
  • Hejtuzui
  • Last active: 23 kwi 2017 04:29

Co do serwisu dogry do dostałem tam punkty, wymieniłem na rp i nic się nie stało więc jest to legalne źródło(zapewne kupuje PSC za te punkty jak wymieniasz) 

Wrzucę od siebie coś odnośnie "Zapobiegania Porażki", Bo był taki problem(w jednej grze przed ostatnim TF wyrzuciło mnie i jeszcze dwie osoby z gry i reszta przegrała walkę 3v4, niestety nie dostałem tego, 2 gry wcześniej jednak kiedy 1 osoba z mojego teamu miałem problemy i dostała 2 razy DC ale wróciła do gry już taką porażkę mi zaliczyło do "Zapobiegania Porażki". Dlatego chciałem wyjaśnić jak to działa.

Spoiler

• 0

6612583_trener.png

Bill
  • 1 236 postów

Co do serwisu dogry do dostałem tam punkty, wymieniłem na rp i nic się nie stało więc jest to legalne źródło(zapewne kupuje PSC za te punkty jak wymieniasz) 

Wrzucę od siebie coś odnośnie "Zapobiegania Porażki", Bo był taki problem(w jednej grze przed ostatnim TF wyrzuciło mnie i jeszcze dwie osoby z gry i reszta przegrała walkę 3v4, niestety nie dostałem tego, 2 gry wcześniej jednak kiedy 1 osoba z mojego teamu miałem problemy i dostała 2 razy DC ale wróciła do gry już taką porażkę mi zaliczyło do "Zapobiegania Porażki". Dlatego chciałem wyjaśnić jak to działa.

Spoiler

Dodałem. 

A jak zacznie kończyć się limit to listę będę kontynuował w kolejnych postach ale spis treści zostanie cały tam gdzie teraz.

• 0

Bill
  • 1 236 postów

Temat jest wciąż aktualny. Jeśli ktoś ma odpowiedź od supportu która by tutaj pasowała i nie została jeszcze dodana (chodzi tylko o duplikaty, np. drugie zapytanie o dogry.pl w sprawie uczciwości strony) to proszę o wklejenie jej tutaj.

• 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych