Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Piaskowa galeria Dejli.

154 odpowiedzi w tym temacie
Fosiak
  • Członkowie społeczności
  • 886 postów
  • hey
  • EUNE Nick:Dearger
  • Last active: wczoraj, 21:43
too edgy for me
  • 0

edgy_ain.png

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl
  • EUNE Nick:Deelya
  • Last active: wczoraj, 21:09

ogolnie to mam nowy szkicownik i to bedzie artbook z elsa, prawie kazda klasa postaci i po 2/1 fanarty do postaci ogolnie, chibi itd, jak czegos nie lubie (elsword/raven/chung) to bedzie 1 klasa i 1 fanart i nara, reszta normalnie

XnrSc1t.png

kc ara han

izHPScZ.png

nieskoczona jeszcze, TE SLADY OLOWKA PRZY PRAWEJ RECE TO DOBRZE WIDZICIE, TAM MIALA BYC BEZNADZIEJNA REKA, ALE ZAUWAZYLAM TO I UDALO MI SIE ZROBIC JA NORMALNA (nie, po prostu schowalam we wlosach, bo nienawidze rysowac rak)

n4g7nkx.png

worst chyba, ale sad :(

• 3

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

W swym śnie spotkałam anioła.

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

czemu trzymał w rękach zakrwawiony nóż,

wpatrując się w moje tracące ostrość widzenia oczy,

pełne łez, które miały być moimi ostatnimi,

| Galeria | JustEkkoThings | Blog | JustTaliyahThings

"My will is God's desire, and my existence is God's will."

Skips
  • 364 postów
  • Kruk
  • EUNE Nick:ScreamAz
  • Last active: wczoraj, 23:37

ogolnie to mam nowy szkicownik i to bedzie artbook z elsa, prawie kazda klasa postaci i po 2/1 fanarty do postaci ogolnie, chibi itd, jak czegos nie lubie (elsword/raven/chung) to bedzie 1 klasa i 1 fanart i nara, reszta normalnie

XnrSc1t.png

kc ara han

izHPScZ.png

nieskoczona jeszcze, TE SLADY OLOWKA PRZY PRAWEJ RECE TO DOBRZE WIDZICIE, TAM MIALA BYC BEZNADZIEJNA REKA, ALE ZAUWAZYLAM TO I UDALO MI SIE ZROBIC JA NORMALNA (nie, po prostu schowalam we wlosach, bo nienawidze rysowac rak)

n4g7nkx.png

worst chyba, ale sad :(

Ogolnie to rysujesz coraz lepiej, mozna zobaczyc postepy jakie robisz z rysunku na rysunek, tak wiec + za to, jest dobrze.

Probowalas moze zrobic cos w rozmiarze duzego plakatu? 

• 0

SODxAif.gif

Ravens and crows have one thing in common- both get mistaken for the other one.

Noone is actually afraid of ravens, but they seem to remind people of death..       .....Especially if that raven is eating eyes out of a dead body.                                                                                                                                   

Once there was a king, but then the king was killed.. So the king lived no more.

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

Już rysowałam na dużych kartkach, kiedyś nawet wolałam to bardziej od zwykłych A4, ale teraz mam pełno szkicowników i nie mam wyboru, muszę je zapełniać. Niektóre są ciężkie, a ja to w plecaku ejszcze noszę,wtf...

To było na A3: http://screenshot.sh/mFuxmsIpv4pf6nawet nie pamiętam czy wrzucałam

Ale robiłam też na A2, niestety wszystko się pozbyłam przy przeprowadzce, bo było tego za dużo i za dużo miejsca zawalało, a nie miałam już jak chować pod łóżko DXD

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

aLittle mouse
  • 922 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 09:53

Kawaii desu!

• 1

Fosiak
  • 886 postów
  • hey

zamawiam obrazek NW lub WSki 

lub moze byc renacest

• 0

edgy_ain.png

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

bbpKNZR.jpg

coś nowego do szkicownika, chciałam kolorować, ale szkoda mi niszczyć takie ładne cienie (obrazek z wczoraj, już go poprawiłam i wygląda lepiej + jakość z aparatu)

• 2

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 25 Mar 2017 01:14

Uhuhu! Widzę, że mamy bardzo utalentowaną osobę w tym jakże pięknym gronie! :)

Bardzo podobają mi się twoje prace. Z każdą kolejną mam wrażenie, jakbym oglądał koncepty wyglądu postaci przed finalizacją wprost od samego autora.

Widzę jednak miejsca, które możesz poprawić. Powiem je, wzorując się na tym Jhinie.

Przede wszystkim cieniowanie. Fakt, wyglądają sympatycznie i w ogóle, ale nie do końca tak widziałbym je naturalnie. Szczególnie tam gdzie jest lewe od mojej ramię. Samo ramię wygląda trochę jakby było odkształcone. Sama dolna część maski nie przypomina tej którą nosi Jhin, a domyślam się że powinna.

No i w sumie... tyle.

Ćwicz dalej, nigdy nie poddawaj się! Z wielką chęcią będę oczekiwał na kolejne prace! :)

• 0

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

KLIK

Dawno nic nie wrzucałam...

Trzeba coś zrobić z tym blogiem, a akurat naszła mnie ochota na napisanie czegoś. NIE PISAŁAM OPOWIADANIA PRZEZ JAKIEŚ 3 LATA, NIE ZABIJAJCIE...

Krótki prolog o bardzo interesującej postaci, a raczej postaciach. Zapraszam do zapoznania się oraz wyrażenia swojego zdania. Raz na jakiś czas napiszę o jakiejś postaci i będę kontynuować poprzednie opowiadania, ale nic nie obiecuję - każdy zna mój słomiany zapał. Miłej nocy wszystkim życzę, siemano.

• 2

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

9NY4dMy.png

cos nowego, still nie mam tableta graficznego xd nigdy nie skonczę, rip SIEDZIALAM PRZY TYM GODZINE..

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

gN4fdIf.png

im dluzej przy tym siedzę to coraz lepiej to wygląda + to swietna zabawa lol 

dedykuję to myszy za super supp mnie kiedys na customie soną XDDDDD 

nie skonczone nigdy bedzie bo mi sie nie chce rip

vo47Mp2.png

nwm to tez rip czarne plamy to mial byc zaznaczony cien jakbym to chciala skonczyc keidys, a i te rogi... XDDD ale chyba ok wyszlo

W SUMIE JAK POROWNUJE TO Z TĄ TALIAH WYŻEJ TO FAKTYCZNIE JAKIS POSTĘP WIDZĘ

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

ostatnie pracki w sumie wrzucam na tym te forum zanim maxie odpisze i odejdę

wszystko requesty

pmp i jego azir z "autyzmem" 

djKmoL9.png

swain dla kolezanki z klubu jhinow

Pj5KBB1.png

i cos dziwnego XDDDDDD swain x jhin jhin uke a swain to jego meski obronca, mialam taka wizje artystyczna i w sumie wyszlo tak jak chciala kolezanka

jej husbandy razem

boFRgpl.png

• 2

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Fosiak
  • 886 postów
  • hey

on nigdy nie odpisze i nigdy nie odejdziesz 

• 0

edgy_ain.png

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl

nwwzPvd.jpg
moja amatorszczyzna, ps juz przestalam rysowac bo jednak to nie jest gra warta świeczki bez tableta

Feliks i azir
ufOD6eB.png
ja i ekko
lUDqppv.png
lulu dla Janisia
Gxvts9Y.png
i jeszcze jedna
HNGDeAY.png

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,

Deelya
  • Moderatorzy
  • 1327 postów
  • Khada Dejl
last pare wspomnien, rzeczy z ktorych jestem dumna, ladnych artow i w sumie nwm, wiekszosc mi sie skasowala bo wymianie systemu

sygna jak gralam z Janisiem w closers, juz nie gramy ale nvm XDD bylo super a kirito mi sie ekstra gralo 
87O4AmP.jpg
czesc mojej tierlisty z ktorej jestem super dumna XDDd
YuhsSIO.png
raz dwa trzy husbando dostaniesz ty, feliks i jego azir pamietamy to dla ciebie dedyk xd

7rpipge.png
przygody z myszką na flexach xD
Z5H4fHX.png
RIP ANIVIA 
tdw8lvv.jpg
tICLpfP.png

przekroczony próg topki ekko po 31  grach  XD

uW3xQET.png
ratunek dla kazdego yasuo gracza 
v5ga46.jpg
ZLOTY PORADNIK DO ZEDA
uPZe1p2.png
e2hF3Dp.png
BEST OPIS MECZU 

Jak to Radomi kiedyś wspomniał, gry na takim poziomie nie mogą zacząć się od zwykłego przelania krwi mobów w lesie. Tym razem jednak, mimo narastającego napięcia wśród rozległej widowni (mnie), zasadzka w krzakach na nic niespodziewającego się Siona skończyła się tylko flashem ze strony Haskuskasa. 
Sielanka jednak nie trwała długo. Nautilus uznał, że stanie za swoim adc, który to tył dokładnie o 1/4 kilograma za każdego miniona, mu nie odpowiada. Pamiętajmy jednak, że przeciwnicy mają do czynienia ze Smajtilusem Smajtogniewnym, który tym razem wymienił smajta na rzecz mniej spektakularnego podpalenia. 
Ilidan w końcu wyszedł z cienia Tristany i zainicjował pierwszą walkę w tym spotkaniu. Wymiana jednak wyszła na niekorzyść Haskuskasów. Przysięgam, Bóg jaśniał nad duszą Tristany, gdy ta uciekła na maksymalnie low hp. 
Haskuskas widząc tą zniewagę, postanowił odegrać się na midlanerze kucyków i minutę później zaatakował baletnicę. Orianna jednak nie miała zamiaru dać się zabić tak łatwo i umknęła żądnym killa przeciwnikom. 
Na topie spotkanie dwóch niezwykle zbalansowanych postaci nie należało do najciekawszych. Illaoi uznała, że najlepszym rozwiązaniem na pokonanie grubego suma będzie pchanie go pod swoją wieżę. Mimo to Tahm wciąż miał większą farmę od niej. Atmosfera zagęściła się, gdy samotna Orianna spotkała wrogi team niedaleko rzeki. Lux zdobyła FB w 8 minucie, udowadniając tym samym, że w tym momencie to ona jest królem tej gry (sory Caandar). Radość Ilidana i przyjaciół nie trwała jednak długo. Kucyki, przekonane o potędze magii przyjaźni, postanowiły krwawo pomścić swojego przyjaciela. Poppy i Leona zabiły Tristanę i Siona na bocie, a Lucian niezadowolony tym, że nie udało mu się niczego ukraść, musiał zadowolić się dwoma asystami i rowerem Szkopka.
Gra trwała spokojnie w najlepsze. Tahmowi ewidentnie nie spodobała się sytuacja na dolnej alei i dzięki swojemu teleportowi kucyki zamieniły dolną aleję w Ponyville. Martwy Caandar za szarym ekranem musiał przysięgać sobie, że jeszcze pokaże przeciwnikom, dlaczego wśród swoich znajomych nazywany jest "krulem". W tym momencie jednak mógł jedynie patrzeć, jak Poppy i Orianna masakrują na midzie Lux i jego drużyna zdobywa pierwszego smoka w 12 minucie.
W końcu nadszedł ten czas, którego wyczekiwał od dawna Lucian. Jego super hiper mega ultra bongo lotto agresywna wbitka po Tristanę pod wieżę już miała skończyć się zabójstwem na koncie Caandara... ale Szkopek znowu cudem przeżył, a to dzięki potężnej klacie jego kapitana, która zasłoniła go przed ultą Luciana! Haskuskas zdecydowanie musiał wziąć sobie do serca motto kucyków, ratując z opresji swojego kolegę. Lucian widząc tą zniewagę postanowił zemścić się na Nautilusie, swoim ulubionym leśniku z dzieciństwa.
Na midzie za to nie było tęczowo dla Lux, która znowu zobaczyła z bliska wielki młot Poppy, która łącząc E z flashem zestunowała ją szybciej niż Taric Ezreala. Orianna zdobyła killa, mszcząc się za pierwszą krew. Chwilę później akcja znowu przeniosła się na dolną aleję, gdzie rozpędzony Sion rzucił się na Luciana i Leonę. Gank został przerwany natychmiastową interwencją Tahma i teraz chyba każdy powinien się domyślić, jak to się skończyło. Poppy postanowiła zostać bohaterem dnia i zabiła na topie samotną Illaoi, której marzenia o prześcignięciu w farmie swojego przeciwnika mogły w końcu się ziścić. Lux nie miała jednak zamiaru tak tego zostawić i odwiedziła górną aleję. Nie wiedziała jednak, co zaraz tam się stanie... 
W Poppy obudził się młody Faker, który udowodnił, że skin to nie zawsze +100 do skilla. Unikał wszystkich skilli Lux, świetnie ograł przeciwnika i jeszcze zafundował killa swojemu midlanerowi. 
Gra toczyła się po myśli Kucyków. Każdy smok był zdobywany przez nich i wciąż prowadzili 10k golda. I mimo że niektóre TF'y wydawały się wygrane przez drużynę Haskuskasów, Kucyki (głównie Poppy) zawsze starały się odwrócić sytuację w swoją stronę. 
W 33 minucie akcja w końcu przeniosła się na górną aleję, gdzie połączone ulty Leony i Orianny dosłownie zmasakrowały przeciwny team. Drużyna Yannicka od razu popędziła po zwycięstwo, jednak nie zdążyli skończyć gry, bo rozpędzeni przeciwnicy skutecznie wykurzyli ich ze swojej bazy. Haskuskas i spółka uznali, że tego już za wiele, a wrogi team pozwala sobie na za wiele. W 35 minucie Leona i Tahm patrzyli z bezsilnością, jak wrogi team zgarnia pierwszego Barona, a chwilę później smoka. 
Chwilę później w Ilidanie przebudził się duch mistrza kotwic. Świetnie złapał Oriannę, inicjując tym samym walkę. Haskuskasy wygrały TF, jednak to nie był koniec. Wzmocnieni buffem Barona pchali kolejne wieże. Kucyki musiały pogodzić się z siłą swoich przeciwników i mimo prób obrony bazy, zostali wybici drugi raz. Haskuskas i przyjaciele skończyli grę w 39 minucie, a ja śmiało mogę powiedzieć, że skończyła się era "ściany - pamiętamy". Od teraz możecie mówić "przeciwnicy Ilidana - pamiętamy"

• 0

JhAqzOz.png

Spoiler

WIOSKA YASUO |

Był piękny,

lecz wciąż nie rozumiem,