Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Snatchie - utalentowany, młody marksman.

174 odpowiedzi w tym temacie
open mid ff cya
  • Członkowie społeczności
  • 1 048 postów
  • Złoto V
  • Last active: 02 sie 2017 11:49

Jestem koneserem vayne, dlatego też pytania głównie odnośnie tego herosa poproszę, ze wzgłedu na to, że na tej postaci akurat znam się najlepiej. Aczkolwiek na inne pytania odnośnie adc, lub samego bottom lane też odpowiem bo trochę wiedzy teoretycznej posiadam, wiem też sporo o supportowaniu także jeżeli macie pytania to there u go boys. Mam diament 3 niestety na nordicku, gier vayne zagrałem łącznie ponad 500.

Gram w tę grę od presezonu 4, czyli końcówki trzeciego, zagrałem wtedy 100rankedów i udało mi się dojść do jakiegoś brązu. W kolejnym sezonie wbiłem platynę 5, teraz mam diament. Myślę, że na ponad rok w grze to niezły wynik. Ogólnie grywam soloq, chociaż od pewnego czasu interesuje mnie rozwój pod względem teamowym, dlatego próbowałem samodzielnie coś skleić i grać jakieś mini competetive. 

Mam 16 lat a na imię mi Artur, skończyłem właśnie gimnazjum, na codzień gram w komputer i próbuje osiągnąć szczyty w drabince rankingowej, nie mam jakiś ambitnych planów na przyszłość związanych z ligą ale aktualnie moim priorytetem jest master tier na eune, przeniesienie smurfa na westa i dalsze granie tam. Nie odrzuciłbym propozycji profesjonalnej gry w przyszłości ale też nie dążę do tego.

Link do mojego profilu: http://eune.op.gg/su...erName=snatchie

• 0

vayne piekna postac darmowe punkty

Avsad
  • 146 postów
  • Brąz II
  • Last active: 09 cze 2017 11:11

1. Na jaki matchup na bocie najłatwiej się gra Vayne?

2. Jaki najlepszy supp do Vayne?

3. Czemu właśnie Vayne, a nie Corki, Jinx itp.?

4. Co maxujesz? Słyszałam na streamie, że maxowanie zależy od tego w jaki build idziemy, więc czy mógłbyś to jakoś rozpisać? :D

5. Co sądzisz o buildzie: BotRK + 2x PD?

• 0

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

1. Moim zdaniem kalista bo ją kontruje singletargetdmg moim zdaniem, najlepiej jakby grała z pasywnym supportem. Ogólnie większość matchupów jest trudna przez to, że nie ma za dużo marksmanów bez aoe dmg, albo żadnego cc a do tego łatwo outdmgować vayne na bocie którymkolwiek innym ad. Większość zależy od supportów.

2. Janna Lulu bóstwo dla vayne jeżeli chodzi o teamfighty, nic nie peeluje tak dobrze jak te dwie, aczkolwiek na samą linie silna jest nami, thresh albo soraka, ogólnie ważne jest to, żeby support robił na tyle presji żeby vayne mogła bez problemów dobijać creepy. matchupy

3. Nie wiem czemu, bo się gosu naoglądałem i chciałem umieć tak jak on :D Ogólnie nie polecam, postać jest słaba, teraz była lepsza przez tank mete ale teraz znowu jest meh, czemu? Nie masz outpushu, do dyspozycji tylko zboostowane autoatacki i nie ma za dużego range przez co w soloq ze słabym supportem gra wygląda +- tak, zonuja cie na linii o ile nie zabijają a potem vayne jest uselessem przez 30minut.

4. Jeżeli chodzi o skillorder biorąc pod uwagę itemy to racja, jak pierwsze robisz infinity albo bt to maxujesz Q, a jak robisz standardowo to preferuje q do 6lvla a potem w, ogólnie moim zdaniem zasada jest taka: grasz na papierów typu sona+ashe maxujesz Q, na coś twardszego 2punkty w Q a potem W. W sumie rozdaje speele bardzo odruchowo, ale ogólnie nigdy chyba nie maxuje do końca Q tylko 2-3 punkty w Q a potem W zawsze. Ogólnie zawsze bierzesz q>e a nie q>w na pierwszych poziomach. Jedyna opcja żeby brać drugie W jest wtedy jak masz lvl ahead, czyli gromp/golemy, firstblood przed linią czy cokolwiek co daje ci przewage expa i wiesz, że enemy w ciebie po prostu nie wejdą.

5. Silne, same statystyki dla vayne ale nie preferuje, za to przeważnie jak nie robie pd po botrku tylko youmu albo stattika to te 2 itemy stackuję z phantomem, z youmu robię to zawszę a z shivem czaasami. Ogólnie najwydajniejszy build to botrk>(któryś crit item)>ie, potem sytuacyjnie, czasami można zrobić samego zeala na rzecz czegoś innego i to rushować, przykładowo qss.

• 0

FeyQ
  • 272 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: 13 sie 2017 13:52

Kiedy składa się trinity, po co i czy to nie jest trolling?

• 0

Avsad
  • 146 postów
  • Brąz II

1. Na każdy

2. Nami, Lulu

3. Bo Bruce Vayne>wszystko

4. R>Q>W>E, bądź R>W>Q>E

5. Ssie

chansub-global-emoticon-ddc6e3a8732cb50f

1. Pytanie do Pana Snatchiego

2. Jakoś Cię nie lubię.

• 5

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

Kiedy składa się trinity, po co i czy to nie jest trolling?

Ogólnie nie znam ludzi co by budowali tri na bocie vayne, chyba tylko wildturtle tak robił przez dłuższy czas. Generalnie jeżeli interesuje Cię tylko moja opinia - na bocie nigdy, na topie czasami. Triforce daje ci mobilność i fajny onhit, nie jest  to trolling bo to działa ale są wydajniejsze moim zdaniem przedmioty, dlatego powiem tak: kup jeżeli czujesz, że chcesz, potrzebujesz, możesz.

• 0

Grzesiu
  • 71 postów
  • Brąz III
  • Last active: 28 lis 2015 18:25

Dlaczego każdy Vayne main to rak?

• 5

A kto umar, ten nie żyje.

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

Dlaczego każdy Vayne main to rak?

Nie powiedziałbym, że każdy ale spora większość na pewno. Nie wiem czemu, może przez to, że to trudny hero przynajmniej moim zdaniem + każdy vayne main nie wziął tego znikąd, żeby grać tą postacią tylko przeważnie 1000 vaynemontage gosutop5plays zostało obejrzane a potem w grze próbują bezpośrednio takich zagrań jak na filmach co potem wychodzi tragicznie.

• 4

JaramTenSmak
  • 496 postów
  • Srebro III
  • Last active: 15 sie 2017 14:18

Dlaczego nigdy nie składasz jako 3 item bt, widziałem, że dużo ludzi tak robi? Tylko najczęściej IE.

Ostatnio też widziałem dużo Vayne z Trinity 2-3 item, na high elo.

• 0

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

Dlaczego nigdy nie składasz jako 3 item bt, widziałem, że dużo ludzi tak robi? Tylko najczęściej IE.

Ostatnio też widziałem dużo Vayne z Trinity 2-3 item, na high elo.

Ani 1 ani drugi item nie jest zly, ale ten build mi najbardziej odpowiada. Czemu? Mi tam się podoba jak jestem w stanie 3shootować squishow. Taki standardowy i bardzo wydajny build. BT czasami robię, triforce nigdy.

• 0

Avsad
  • 146 postów
  • Brąz II

Jakieś pro tipy dla noobów (mnie), którzy kończą z 1/8 grając Vayne? ;-;

• 0

FeyQ
  • 272 postów
  • Seria do srebra

Grać na supporcie ^^

TOPIC: Można sobie pozwalać na supporcie na ignita, grając z Vayne na linii?

• 0

Avsad
  • 146 postów
  • Brąz II

Grać na supporcie ^^

To że nie ogarniam jednego marksmana nie oznacza że mogę grać tylko na suppie :>

• 1

FeyQ
  • 272 postów
  • Seria do srebra

To że nie ogarniam jednego marksmana nie oznacza że mogę grać tylko na suppie :>

A to nie jest jakiś podstawowy champ do ogarnięcia dla wyższych platyn i diamentów :D?

• 0

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

Grać na supporcie ^^

Preferuje zawsze grać z ignitem na bocie, jeżeli nastawiasz się na farmienie creepow to raczej exhaust albo masz niemożliwy do 2v2 matchup, weź pod uwage jak silny jest ignite vs heala, wykluczasz tym praktycznie summonera dla adc, vayne nie jest tak słaba, że nie może wygrać. Chodzi o to, że ma taki skillset który się skaluje i pod agressive lane lepiej wyjdzie graves czy kalista niż vayne.

Trening, oglądanie streamów (nie koniecznie streamów co gra vayne, a po prostu adc). Porady dla 1/8 vayne są takie same jak porady dla 1/8 gravesa. Trzeba mieć pozycje i grać zachowawczo, nic więcej.

• 0

Avsad
  • 146 postów
  • Brąz II

A to nie jest jakiś podstawowy champ do ogarnięcia dla wyższych platyn i diamentów :D?

Czemu jeden z najtrudniejszych adc miałby być obowiązkowym champem dla wyższych dywizji? xD (szczególnie weź pod uwagę to, ze jak to Snatchie napisał "znowu jest meh" w porównaniu z innymi adc)

• 1

open mid ff cya
  • 1 048 postów
  • Złoto V

Jak ktos nie gra adc i pickuje vayne to jest wariatem, nie polecam takich zagrywek. Jak ktoś mainuje inna pozycje to polecam: tristana, jinx, sivir.

• 1

Ha1rless
  • 348 postów
  • Srebro V
  • Last active: 26 lis 2016 00:36

Sam sobie strzelasz AMA?:D ty mosz ego;d

• 0

twitch.tv/Ha1rless

JaramTenSmak
  • 496 postów
  • Srebro III
  • Last active: 15 sie 2017 14:18

Jak ktos nie gra adc i pickuje vayne to jest wariatem, nie polecam takich zagrywek. Jak ktoś mainuje inna pozycje to polecam: tristana, jinx, sivir.

Jinx? No nie wydaje mi się.. Coras lepszy.

• 0

Angkor
  • 673 postów
  • Srebro I
  • Last active: wczoraj, 15:31

Jinx nie ma escape, nie jest dobrym adc żeby zacząć z nim przygodę z botem.

Przynajmniej moim zdaniem

• 0

tumblr_nbgrm57qXJ1qgvse2o1_400.gif

- Axew, mogę Ci zadać pytanie?

- Wal śmiało, tylko niech będzie piękne jak ja

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych