Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Dragon Ball Super

59 odpowiedzi w tym temacie
Fan Superluxów
  • Członkowie społeczności
  • 256 postów
  • Seria do srebra
  • Last active: dziś, 20:02

Jedynie zawiodłem się nad brakiem Yamchy. Nie miałbym nic przeciwko gdyby miał swoje 5 minut. No cóż, przynajmniej nie ma sobie równych w baseballu.

On nigdy nie będzie miał swoich 5 min :/, ta postać zawsze dostawała lanie, to saibman to małe celle,  tyle że w porównaniu do poświęceń krillana nic to nie dawało. 

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł
  • Last active: dziś, 16:55

Hej, co tu się odwala? Nikt nie pisze o chyba najlepszej rzeczy w Dragon Ball Super jaka ma nastać, czyli Turniej Omnikinga?! Jak to tak!

To ja będę pierwszy.

Jeżeli japońskie przecieki są poprawne, to chyba będzie najlepsza rzecz jaka spotka tą serię. W samym turnieju wystąpi aż 10 znanych nam ulubieńców. W tym Android 18 (wow, niesamowite! W sadze Komórczaka była koksem, ale od sagi Buu jej egzystencja sprowadzała się do opieki nad Marlon.), niepowtarzalny Kamesennin (w sadze złotego Friezy zaskoczył nas nieźle, czyżby coś jeszcze skrywał przed nami?) oraz dobrze znany nam Gohan (On jest chyba najbardziej znienawidzoną postacią za to czym został po pokonaniu Komórczaka. Nareszcie dostanie swoje 5 minut.). Jednak największym zaskoczeniem jest dla mnie... Android 17! Nareszcie, chłopie! Ile to lat ukrywałeś się przed wszystkimi?

Jedynie zawiodłem się nad brakiem Yamchy. Nie miałbym nic przeciwko gdyby miał swoje 5 minut. No cóż, przynajmniej nie ma sobie równych w baseballu.

Yamcha był takim Vegetą, zanim Vegeta stał się Vegetą (takim chłopcem do bicia).

Gohan miał jeszcze swój wielki moment i to duży w walce z Buu (Mystic Gohan).

A turniej mam nadzieję, że zostanie zrobiony bardziej z jajem (ale nie, że zabawnie, tylko że mrocznie i groźnie), że przeciwnicy będą mieć charakter i wygląd, tak żeby DBS chciało się oglądać głównie dlatego, że się będzie podobać, a nie ze względu na dawne czasy . . .

• 2

Tutturu

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

A turniej mam nadzieję, że zostanie zrobiony bardziej z jajem (ale nie, że zabawnie, tylko że mrocznie i groźnie), że przeciwnicy będą mieć charakter i wygląd, tak żeby DBS chciało się oglądać głównie dlatego, że się będzie podobać, a nie ze względu na dawne czasy . . .

Nie tylko Ty kolego. 

• 0

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV
  • Last active: 25 mar 2017 01:14

Yamcha był takim Vegetą, zanim Vegeta stał się Vegetą (takim chłopcem do bicia).

Gohan miał jeszcze swój wielki moment i to duży w walce z Buu (Mystic Gohan).

Nie nazwałbym dużym momentem moment, który nie był dużym momentem. Był przekoksem w tej formie, nie można odmówić. Ale nie powojował aż tak dużo by mieć ostatecznie większy wpływ na końcową walkę z Buu.

Też mam taką nadzieję. Po odgrzanym wyjątkowo niesmacznie Friezą, Zamasu aka jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów ever (serio, mógł wyjść o nieeebo lepiej), oraz całkiem niezłym acz niewystarczająco Hit, liczę na coś dobrego. Tym bardziej że wszystkie inne postacie nie nazywające się Goku i Vegeta też muszą coś pokazać, więc jest szansa.

On nigdy nie będzie miał swoich 5 min :/, ta postać zawsze dostawała lanie, to saibman to małe celle,  tyle że w porównaniu do poświęceń krillana nic to nie dawało. 

Właściwie to może mieć. Wprawdzie nie w oryginale, ale w mandze gdzie jest głównym bohaterem. :D

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Nie nazwałbym dużym momentem moment, który nie był dużym momentem. Był przekoksem w tej formie, nie można odmówić. Ale nie powojował aż tak dużo by mieć ostatecznie większy wpływ na końcową walkę z Buu.

Też mam taką nadzieję. Po odgrzanym wyjątkowo niesmacznie Friezą, Zamasu aka jeden z najbardziej zmarnowanych potencjałów ever (serio, mógł wyjść o nieeebo lepiej), oraz całkiem niezłym acz niewystarczająco Hit, liczę na coś dobrego. Tym bardziej że wszystkie inne postacie nie nazywające się Goku i Vegeta też muszą coś pokazać, więc jest szansa.

Właściwie to może mieć. Wprawdzie nie w oryginale, ale w mandze gdzie jest głównym bohaterem. :D

Mimo wszystko trening by uzyskać formę mistic oraz fakt, że był wtedy najsilniejszą pojedynczą postacią z całej Zetki (czyli z całej "klasyki" Toriyamy).

A co do Yamchy, to miał swój moment w DBS

Spoiler

A tak ogólnie to wyszła zapowiedź nowej sagi i nie wygląda tragicznie

Spoiler

• 0

Tutturu

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa
  • EUNE Nick:Maxie3
  • Last active: 29 kwi 2017 14:06

Oo, wygląda świetnie i...

Hej, zaraz! Czy ta w 4 sekundzie to przypadkiem nie Broly? Kim jest ta dziewczyna? :o

Frost i Cabba nareszcie zawalczą? Doskonale, pokaż Cabba na co Cię stać!

Co ma znaczyć ta poza wielkiego kapłana w 6 sekudzie? Czyżby teoria mówiąca że

Spoiler
była prawdziwa?

I najważniejsze...

Goku będzie walczyć z wilkiem w szaliku?!

Take all my money, Dragon Ball Super! :3

• 0

"Fishing relaxes me. It's like yoga, except I still get to kill something."
inaba%20himekoi_zpsbqcvlkkm.png RiP 15.04 - 18.08

Isaac%20team_zpso5op51wn.png

http://irqscomix.tnb.pl/news.php[*] pamiętamy [*]

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Oo, wygląda świetnie i...

Hej, zaraz! Czy ta w 4 sekundzie to przypadkiem nie Broly? Kim jest ta dziewczyna? :o

Frost i Cabba nareszcie zawalczą? Doskonale, pokaż Cabba na co Cię stać!

Co ma znaczyć ta poza wielkiego kapłana w 6 sekudzie? Czyżby teoria mówiąca że

Spoiler
była prawdziwa?

I najważniejsze...

Goku będzie walczyć z wilkiem w szaliku?!

Take all my money, Dragon Ball Super! :3

Wydaje mi się, że nie będą ze sobą walczyć (Frost i Cabba), a przynajmniej nie za szybko - to raczej pokazanie, że się pojawią (Frost ostatnio dostał trochę wciry)

Ta dziewczyna może być Legendarną supersayanką z 6tego wszechświata. Jest (przed przemianą) bardzo podobna w kresce do Cabby.

Tylko kurdeeeee. Przyznam się bez bicia - nie oglądałem kinówek DBZ i ogólnie LSSJ jakoś tak mnie nie jara.

Spoiler

I ja to tam czekam na większych badassów.

I nowe pszemiany!

• 0

Tutturu

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa
  • EUNE Nick:Maxie3
  • Last active: 29 kwi 2017 14:06

Hm, w sumie racja. Za wcześnie, mimo że podczas mini arcu z Hitem w roli głównej była wzmianka o Cabbie i Frost. :D

Też nie obejrzałem żadnych kinówek Dragon Ball (ba, niedaleko przed pierwszym odcinkiem DBS ledwo co zakończyłem oglądać DBKai), acz miło zobaczyć tą postać jako kanoniczną. Wprawdzie w trochę innej wersji, ale zawsze coś. :)

Ano, badassy by się przydały. Sam Hit nie wystarczy. :/

• 0

"Fishing relaxes me. It's like yoga, except I still get to kill something."
inaba%20himekoi_zpsbqcvlkkm.png RiP 15.04 - 18.08

Isaac%20team_zpso5op51wn.png

http://irqscomix.tnb.pl/news.php[*] pamiętamy [*]

elselo
  • 1 postów
  • Unranked
  • Last active: 27 sty 2017 08:53

Mnie najbardziej ciekawy moc przyszłych badassów :D Skoro już nawet nieśmiertelność była :D

• 0

"Always on top". Fav: Cho'Gath. Prywatnie i zawodowo - księgowa Warszawa.

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV

Jedno jest pewne- coś się podzieje. I to dobrego. :)

• 0

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV

Łudu dubu, łudu dubu~

Majin Buu dostaje szansę.

Wykorzystał ją całkiem dobrze.

Teraz czas na Gohana!

Niech mi spróbuje przegrać.

Nie wybaczę mu nigdy.

• 0

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

Gohan wychodzi i nagle koniec odcinka, no to znowu czekamy tydzień.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Z jednej strony Gohan ma być oślepiony.

Z drugiej może się odpalić.

Ale z 3 można się spodziewać jego przegranej, by Goku wywalczył zwycięstwo w turnieju 2-1

• 0

Tutturu

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

Z jednej strony Gohan ma być oślepiony.

Z drugiej może się odpalić.

Ale z 3 można się spodziewać jego przegranej, by Goku wywalczył zwycięstwo w turnieju 2-1

Oślepiony?

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł
Spoiler

• 0

Tutturu

Fan Superluxów
  • 256 postów
  • Seria do srebra

Spoiler

Spoiler

• 0

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV

No, no! Trzeba przyznać, iż Gohan poradził sobie z przeciwnikiem znakomicie! Aż tak zły z remisu nie jestem.

Za to walka Goku. Kto by się spodziewał, że będzie rekt.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Gohan dał radę. W dodatku remis wydaje się chyba najlepszą opcją jak mógł się skończyć ten pojedynek.

Kolejna walka będzie ciekawa.

No i ten...

Spoiler

Zastanawia mnie tylko, czy się zdecydują na trening w komnacie czasu (myślę, że Gohanowi by się przydał - może z Piccolo?)

No i chciałbym znów zobaczyć Mistic Gohana

I jakieś nowe techniki

i nowe power up'y

• 0

Tutturu

Shivernos
  • 50 postów
  • Brąz IV

Oo, jednak nie będzie tak łatwo dla Goku. Ciekaw jestem, czy Goku jako antagonista utrzyma się do końca arcu. Chodź chyba raczej nie, już im trochę jaja zmalały poprzez możliwość wymignięcia się 4 universom. No ale zobaczymy.

• 0

Edi
  • Moderatorzy
  • 902 postów
  • Sokuł

Trochę odkopię.

Najprawdopodobniej najnowsza transformacja Goku (skan strony z V Jumpa)

Spoiler

• 0

Tutturu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych