Skocz do zawartości

Witaj na Forum How2Win
Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności. W momencie w którym się zarejestrujesz i zalogujesz będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi, dawać punkty reputacji, dostaniesz dostęp do prywatnego komunikatora, postowania aktualizacji statusu, zarządzania profilem i wielu innych opcji. Ta wiadomość zniknie jeśli się zarejestrujesz..
Zaloguj się Załóż konto
Zdjęcie

Dragon Ball Super

59 odpowiedzi w tym temacie
ZooL
  • Członkowie społeczności
  • 25 postów
  • Brąz V
  • Last active: 27 maj 2016 18:55

Co sadzicie? Gdzie ogladacie?

Pierwszy odcinek ogladalem w niedziele rano o 8 rano po japonsku. Chcialem po prostu byc jednym z pierwszych.

Slyszalem ze odcinkow ma byc ponad 100 co daje nam ponad 2lata emisji dragon ball super :D

Ostatnio wyczytałem jedynie że ta seria ma być powiązana z "Battle of gods" i "return of freeza" co mi się nie podoba.

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
  • Last active: wczoraj, 20:06

Ja czekam, aż się trochę rozkręci, czyli pewnie tak do października ^^

Z tego co wiem to fabuła będzie szła mniej więcej tak:

-fillery, czy też może powinienem powiedzieć odcinki, w których widzimy co się dzieje u bohaterów

-trochę akcji

-przygotowania do tego co się działo w "battle of gods" oraz sama akcja z niego

-trening goku z whisem? I ogólnie trening trening.

-fabuła z return of freeza

Spoiler

• 1
Tutturu

ZooL
  • 25 postów
  • Brąz V
  • Last active: 27 maj 2016 18:55

Mnie zastanawia tylko poco oni beda musieli udawac sie do innego wszechswiata... pewnie z powodu smierci ktoregos z bohaterow i checi wskrzeszenia go jak to bylo w przypadku podróży na namek. Jednak zeby to bylo potrzebne musi zginac picollo ='( a to moj ulubiony bohater...

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

A czasami teraz smoczymi kulami nie zajmuje się Dende ?

Tak przy okazji - jak myślicie, kto umrze wcześniej, a kto więcej razy, Krilan, czy Yamcha ? :D

• 0
Tutturu

JanuszMiotacz
  • 172 postów
  • Brąz I
  • Last active: 25 paź 2015 10:43

Smocze kule z new namek potrafią wskrzesić ile razy chcą daną osobę, sądzę ,że będą musieli wyruszyć w podróż bo wszechświat w którym się znajdują zostanie zniszczony.

I będą chcieli go odbudować.

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

Po obejrzeniu najnowszego (piątego) odcinka zauważyłem jeden problem z nowym dragonballem - straszne spadki w jakości kreski podczas walk. Podczas walki z Beerusem często twarz Goku była zniekształcona lub też była narysowana "elementarnymi" kreskami. Daje to się szczególnie znać na kontraście z ładną i szczegółową kreską podczas dialogów...

• 0
Tutturu

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

W ramach oczekiwania na nowy odcinek natknąłem się na to:

11903892_731272317000271_426165510110460

"Skłonności samobójcze Yamchy"

• 2
Tutturu

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa
  • EUNE Nick:Maxie3
  • Last active: 29 kwi 2017 14:06

Ogólnie coś czuję, że następny odcinek będzie jedną wielką mieszanką gagów z napiętą sytuacją. :D

Tylko te rzeczy mi się nie podobają:

- Dlaczego Mai jest teraz przedstawiona jako mała dziewczynka?

- Czemu siła android 18 dalej jest tak bardzo osłabiona?

- Nie rozumiem zdziwienia Beerusa, gdy dowiedział się że Frieza został pokonany. Frieza był już niczym dla Goku w sadze Cella. :mellow:

Tak to bardzo fajne widowisko. Widać, że autor nad tym pracował. :D

• 0

"Fishing relaxes me. It's like yoga, except I still get to kill something."
inaba%20himekoi_zpsbqcvlkkm.png RiP 15.04 - 18.08

Isaac%20team_zpso5op51wn.png

http://irqscomix.tnb.pl/news.php[*] pamiętamy [*]

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

Cały gang Pilafa jest przedstawiony jako dzieci (na stronce wiki dragonballa jest napisane, że gang Pilafa źle wypowiedział życzenie - coś takiego miało miejsce przed battle of gods).

Na moje oko to nie tylko Android. Z nadejściem Battle of Gods i tego z Freezą mam takie wrażenie:

Przylatuje super silny przeciwnik z dużo większym poziomem (Różnica sił znacznie większa niż przy poprzednich przeciwnikach - czyt Vegeta, Frieza, Cell, Boo).

Songo trochę dorównuje mu mocą (Battle of Gods po osiągnięciu SSJ God)

Songo i z czasem Vegeta dorównują mu mocą (Film z Friezą, oglądałem urywkami, bo z hiszpańskim fanowskim dubbingiem :E)

Reszta może być zmieciona zwykłym pierdnięciem przez tych silniejszych (Wcześniej do tych silniejszych należał jeszcze Gohan, Trunks, Gotronks?, W drugiej kinówce Gohan, który w zetce był kreowany na najsilniejszego jest słaby (nadal silny, ale miałem wrażenie, że bliżej mu do Krillana niż do Goku, i do DUŻO bliżej).

Co do Friezy to:

-Podobno cały dragonball miał się zakończyć na sadze Friezy i osiągnięciu supersajanina przez Goku - wtedy Frieza byłby najsilniejszym przeciwnikiem.

-Cell - postać z przyszłości, gdyby się nie cofnął w czasie, a Goku by się nie zsupersajanił, to Frieza nadal byłby najsilniejszy...

-Boo - Został przywołany, dalej tak jak u Cella

• 0
Tutturu

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa

Cały gang Pilafa jest przedstawiony jako dzieci (na stronce wiki dragonballa jest napisane, że gang Pilafa źle wypowiedział życzenie - coś takiego miało miejsce przed battle of gods).

Na moje oko to nie tylko Android. Z nadejściem Battle of Gods i tego z Freezą mam takie wrażenie:

Przylatuje super silny przeciwnik z dużo większym poziomem (Różnica sił znacznie większa niż przy poprzednich przeciwnikach - czyt Vegeta, Frieza, Cell, Boo).

Songo trochę dorównuje mu mocą (Battle of Gods po osiągnięciu SSJ God)

Songo i z czasem Vegeta dorównują mu mocą (Film z Friezą, oglądałem urywkami, bo z hiszpańskim fanowskim dubbingiem :E)

Reszta może być zmieciona zwykłym pierdnięciem przez tych silniejszych (Wcześniej do tych silniejszych należał jeszcze Gohan, Trunks, Gotronks?, W drugiej kinówce Gohan, który w zetce był kreowany na najsilniejszego jest słaby (nadal silny, ale miałem wrażenie, że bliżej mu do Krillana niż do Goku, i do DUŻO bliżej).

To nie wrażenie- to ogólny schemat zapoczątkowany od Dragon Ball Z. :)

Niektóre postacie można zrozumieć. Gohan nigdy nie pokazywał swojego zamiłowania do walki, Gotenks to dopiero dzieci (chociaż podobno po sadze Cella, Goten miał zostać nowym głównym bohaterem). No ale to jednak trochę boli. Taki Yamcha od oryginalnego Dragon Balla jedyne co robi, to ładnie komponuje się w otoczenie. :(

Co do Friezy to:

-Podobno cały dragonball miał się zakończyć na sadze Friezy i osiągnięciu supersajanina przez Goku - wtedy Frieza byłby najsilniejszym przeciwnikiem.

-Cell - postać z przyszłości, gdyby się nie cofnął w czasie, a Goku by się nie zsupersajanił, to Frieza nadal byłby najsilniejszy...

-Boo - Został przywołany, dalej tak jak u Cella

Hmm... coś w tym jest. :D

Czyli nie ominie mnie obejrzenie tych 2 filmów? :(

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

Jakby to wyjaśnić - od początku do około 12-19 września Dragonball Super pokazuje i pokaże nam to samo (DOSŁOWNIE TO SAMO) co jest w "Dragonball: Battle of Gods"

Później nie wiem, czy będzie kilka zapełniaczy, czy też nie i będziemy mieć pewnie to samo co jest w najnowszym kinowym Dragonballu i później nastąpi akcja z sżóstym wszechświatem.

Jak dla mnie:

Oglądając kinówkę nie musisz na razie oglądać Super'a

Oglądając Super'a nie musisz oglądać kinówki

Lub jak chcesz to możesz zrobić tak jak ja: obejrzeć kinówkę i oglądać serię :)

• 0
Tutturu

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa

Aha, na takiej zasadzie to jest. Dobrze wiedzieć. :)

Ja chyba zrobię na odwrót- obejrzę serię i dopiero kinówkę. Czułbym się głupio, znając wydarzenia i oczekiwać co tydzień na coś, co już oglądałem. :lol:

Ah, właśnie. 6 wszechświat. Tutaj autor ma wielkie pole do popisu. Osobiście ciekaw jestem, czy Goku spotka tam swojego odpowiednika. :D

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

Ja w sumie miałbym największą uciechę, gdyby w szóstym wszechświecie było dwóch najsilniejszych wojowników, którzy sialiby postrach w całej galaktyce. Jeden łysy bez nosa, drugi z blizną na policzku: Krilon i Yomsza :D

• 0
Tutturu

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
  • na pewno nie challenjour
  • Last active: 21 mar 2017 21:17

Seria bardzo fajnie się rozkręca (nie oglądałem kinówki), ostatni odcinek naprawdę pierwsza klasa :) już nie mogę się doczekać na kolejny i rage Vegety =D

• 0

bloggif56_srqnxsr.gif

666 na zawsze w mym serduszku :'(

MaxBurnHeart
  • Administratorzy
  • 316 postów
  • Promień Tygrysa

Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek. Fajna komedia wyszła, aczkolwiek liczę na konkrety (które nadejdą z najbliższym odcinkiem). :) 

Ja w sumie miałbym największą uciechę, gdyby w szóstym wszechświecie było dwóch najsilniejszych wojowników, którzy sialiby postrach w całej galaktyce. Jeden łysy bez nosa, drugi z blizną na policzku: Krilon i Yomsza :D

Haha, ta. To byłoby świetne! :lol:

Jeszcze dodałbym Pilofa jako władcę. :D

• 0

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V

Podczas oglądania odcinka to mnie rozbawiło :D

Yamcha nie wie kiedy odpuścić xD

Beztytulg_wqqsphn.jpg

• 1
Tutturu

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
Po obejrzeniu osmego odcinka moge stwierdzic, ze seria idzie w dobrym kierunku, animacja podczas walji beerus - vegeta mnie sie podobala i jedynie moglbym sie doczepic do koloru wlosow supersajan - jak dla mnie powinien to byc bardziej wyblakly zolty, a nie taki ciemny, wpadajacy w pomarancz. I jeszcze wlosy goku z zapowiedzi - takie troche passe bym powiedzial. Mimo wszystko dbs wyglada teraz przyzwoicie i moze wyfladem smialo konkurowac z tasiemcami (krotsze serie zazwyczaj ladniej wygladaja -nowe fate/stay night np). Nie moge sie tez doczekac wydarzen po "Battle of gods" ktore pewnie beda miec miejsce kolo 12 odcinka ^^
  • 0
Tutturu

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
Sadzisz, ze walka zamknie sie w odcinkach 10-11? Podejrzewam, ze zajmie ona sporo dluzej, sama rozmowa po walce zajmie pewnie z 15 minut xd
  • 0

bloggif56_srqnxsr.gif

Edi
  • Administratorzy
  • 919 postów
  • Złoto V
9 odcinek - goku supersayan god
10-11 walka i pogaduchy, walka nie powinna byc Zbytnio rozwinieta bo i w kinowce szalu nie bylo. Na moje oko battle of gods to max 12 odcinek. Ale wiadono moge sie mylic.
  • 0
Tutturu

Zimno bo bez kurtki
  • 861 postów
Coz, kinowka byla zdecydowanie krotsza od tego co mamy pokazane w serii :v w kazdym razie nie sadze, by juz w 12 odcinku bylo "po wszystkim", no ale pozyjemy zobaczymy.
  • 0

bloggif56_srqnxsr.gif

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych